Valerian

zorboy

Yeni Üye
23 Ara 2009
84
734
İZMİR
Ekrem Bey, bu güne kadar yaptığınız katkılar için ellerinize sağlık. Ben yaklaşık 65 senedir çizgi roman okuyan 74 yaşında bir kişiyim. Çizgi diyarı favorim olmak üzere 10'larca çizgi roman sitelerimi takip ediyorum. Mümkünse sizden bir ricam var. Filmistik sitesinde Valerian serisini Türkçeye çevirdiğinizi gördüm. Zannedersem telif hakları nedeniyle yayından kaldırıldı. Bu çevirileri elde etme imkanım olur mu?. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,455
4,780
Osmaniye
Ekrem Bey, bu güne kadar yaptığınız katkılar için ellerinize sağlık. Ben yaklaşık 65 senedir çizgi roman okuyan 74 yaşında bir kişiyim. Çizgi diyarı favorim olmak üzere 10'larca çizgi roman sitelerimi takip ediyorum. Mümkünse sizden bir ricam var. Filmistik sitesinde Valerian serisini Türkçeye çevirdiğinizi gördüm. Zannedersem telif hakları nedeniyle yayından kaldırıldı. Bu çevirileri elde etme imkanım olur mu?. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.
Sayın büyüğüm, öncelikli olarak ellerinizden öper başıma koyarım. Sizin gibi çizgi roman sevdalıları nedeniyle bu topraklarda çizgi roman hiç bitmeyecek İnşallah.
Alakam olmadığı halde bu mesajı yazmamdaki hususa gelince; sayın hocam çizgi diyarındaki üyelik tarihiniz ve mesajlarınız ile yeni üye sıfatınız size hiç yakışmıyor.
Tamam yaşınız nedeniyle belki fazla zamanınız olmuyordur ama sizin gibi çınarlara ihtiyacımız var. Sizin çok güzel anılar biriktirdiğiniz hissi bende uyandı.
Lütfen gelin ve bizle hayatı paylaşın.
Allah uzun sağlıklı ve mutlu bir ömür versin.
Sevgilerle.

sahin1

Aktif Üye
23 Eyl 2011
267
942
Valerian klas bir çizgi romandır. Çizgilerinde bir masumiyet ve karikatür havası var. Youtube'de dublajlı filmi de var. Youtube adres çubuğunda youtube yazısının hemen önüne ss yazarsanız indirme de yapabilirsiniz.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
662
18,527
Yakında bir sürpriz olabilir ama önceki maceralara yapılan bağlantıları içeren 22. ve 23. albümleri birisi lütfedip tercüme ederse yarından da yakın... çünkü 23 albüm birden yayınlamak gibi bir saplantıya saplanmış haldeyim.... :)

zorboy

Yeni Üye
23 Ara 2009
84
734
İZMİR
Sayın büyüğüm, öncelikli olarak ellerinizden öper başıma koyarım. Sizin gibi çizgi roman sevdalıları nedeniyle bu topraklarda çizgi roman hiç bitmeyecek İnşallah.
Alakam olmadığı halde bu mesajı yazmamdaki hususa gelince; sayın hocam çizgi diyarındaki üyelik tarihiniz ve mesajlarınız ile yeni üye sıfatınız size hiç yakışmıyor.
Tamam yaşınız nedeniyle belki fazla zamanınız olmuyordur ama sizin gibi çınarlara ihtiyacımız var. Sizin çok güzel anılar biriktirdiğiniz hissi bende uyandı.
Lütfen gelin ve bizle hayatı paylaşın.
Allah uzun sağlıklı ve mutlu bir ömür versin.
Sevgilerle.
Sevgili Kardeşim. Yazdıkların için çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinde çok haklısın. Ben 45 sene şantiye hizmeti yaptım ve bu sene kendimi emekli ettim. Onun için fırsat buldukça katkıda bulunmaya çalıştım. İnşallah bundan sonra daha çok katkıda bulunurum. Sağlıklı ve bol çizgi romanlı bir ömür dilerim.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,455
4,780
Osmaniye
Sevgili Kardeşim. Yazdıkların için çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinde çok haklısın. Ben 45 sene şantiye hizmeti yaptım ve bu sene kendimi emekli ettim. Onun için fırsat buldukça katkıda bulunmaya çalıştım. İnşallah bundan sonra daha çok katkıda bulunurum. Sağlıklı ve bol çizgi romanlı bir ömür dilerim.

Emekliliğiniz hayırlı olsun, dört gözle paylaşımlarınızı bekliyoruz. Kalın sağlıcakla.

tenten64

Yeni Üye
21 May 2013
95
361
Gecen gün Ahu Tuğba hanımdan saçma sapan bir yere geldik,okudukça içim daraldı,burası bir tür vaha,ben 60 + yım ,keyif alıyorum buradaki paylasımlardan, neyse bu başlık ile moralim yerine geldi,ne gerek var bu vahanın keyfini bozmaya ,bu naiflikte kalalım,geldik gidiyoruz,kimseyi kırmaya değmez