Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sıralı Liste (TAMAMLANDI)

TTASCI

Yeni Üye
6 May 2020
57
97
İstanbul
Zagor'un tüm maceralarını bir database (veritabanı) içinde hazırlıyorum. Tam Macera" olarak bütünlüyorum...

Farkettiklerim:

TAY, çoğu fasiküllere başlık eklemek için bir bantı yok etmiş, başlıkların çoğu da sallama adlandırmalar.
3 kez yayınladığı aynı maceralar bile var.

Bazı maceralarda ise; birkaç fasiküllük maceraları, nedense resimlerini büyülterek ve hatta kırparak birçok fasiküle yaymış:

Yankı Vadisi (Kahramanın Dönüşü)
63-69. ciltler arasındaki 7 adet cilt içinde, 243-259 arasındaki 17 fasikülde; resimler kırpılıp büyültülerek macera şişirilmiş, fasikül isimleri de...

Doğudan Gelen Adam (Balta ve Kılıç-Samuraylar Geliyor)
69-75. ciltler arasındaki 6 adet cilt içinde, 259-279 arasındaki 20 fasikülde; resimler kırpılıp büyültülerek macera şişirilmiş, fasikül isimleri de...

Garip Bir Yolcu (SuperMike)
76-80. ciltler arasındaki 5 adet cilt içinde, 281-292 arasındaki 12 fasikülde; resimler kırpılıp büyültülerek macera şişirilmiş, fasikül isimleri de...

Sepetin Sırrı (Prens Alexis - Çar'ın Emrinde)
81-85. ciltler arasındaki 5 adet cilt içinde, 296-308 arasındaki 13 fasikülde; resimler kırpılıp büyültülerek macera şişirilmiş, fasikül isimleri de...

Esrarengiz Atlı (Kahraman Atlı)
111-122. ciltler arasındaki 11 adet cilt içinde, 392-426 arasındaki 35 fasikülde; resimler kırpılıp büyültülerek macera şişirilmiş, fasikül isimleri de...

alikoc

Yeni Üye
23 Ocak 2012
8
11
Ellerıne saglık arkadasım sen ve senin gibi azimli dostlar sayesinde cocuklugumuzu tekrar yasiyor o günlerin hafizalarimizda biraktigi hazzi yeniden hissediyoruz. Emek veren elleriniz dert görmesin Sagolun.

tanko

Yeni Üye
12 Ara 2013
64
106
merhaba tamamını mediafire ye nasıl transfer ederim paralı olarak kullanıyorum