Yapay Zekaya bir soru sordum! 07

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,520
Denizli - İstanbul
Sevgili YZ yakın zamanda bir muhterem zat-ı mümin devleti hümayun da tek metelik yok diye feryadı figan eyledi. Bizim meteliklere ne ola ki? Yoksa hep zikredilen doğru mudur? Bazı nev'i şahsına münhasır kişiler hortumculuk mu icra eylemektedir? Yok be YZ kesin bu da sokak köpeklerinin işidir. Şimdi senden isteğim bize bir resim yap da görelim sokak köpekleri bizim metelikleri nasıl hortumlamış?

Cevap aşağıda :)

62saga9.jpg

Sevgili YZ bir başka ihtimal de metelikleri iki ayaklı iblislerin çalması. Mümkünse bize birkaç mizahi resim yap da nasıl çalmışlar görelim?

5jrl6th.jpg

rm001gv.jpg

j0z04ge.jpg

2z3l9y4.jpg

lpugm4z.jpg

kpb2o6g.jpg

Sevgili YZ bu hortumcular bazen de içlerindeki iblise hakim olamayarak çaldıkları metelikler için birbirine giriyormuş. Bize bunları gösteren birkaç mizahi resim yapabilir misin?

gs1imy9.jpg

grqvqti.jpg

iy5beb4.jpg

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,269
8,492
YZ amcanın yaptığı resimleri görünce birazcık rahatladım yav...!!!
Söz konusu sokak köpekleri bizim meteliklere değil de , ABD doları olanların paralarını iç etmişler.
Oh be... rahatladım şimdi. ABD doları olan düşünsün...!!!

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,520
Denizli - İstanbul
YZ amcanın yaptığı resimleri görünce birazcık rahatladım yav...!!!
Söz konusu sokak köpekleri bizim meteliklere değil de , ABD doları olanların paralarını iç etmişler.
Oh be... rahatladım şimdi. ABD doları olan düşünsün...!!!
Tabii canım bizim devlet-i hümayunun kapısından içeri hiç Dolar ya da Euro girer mi? Çok değerli, çok geçerli paramız var ya,... O yüzden hep TL. tutar ve TL ile iş yaparız. Hatta bu güne kadar Merkez Bankası rezervlerinden bahsedilirken bir kere bile Dolar lafı edilmemiştir. Hep TL, hep TL...

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
235
1,238
Çizgi romanın birleştirdiği bunca güzel insanı ayrıştırmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Yaşım ve tecrübelerim bana şunu söylüyor. Partisi ve siyasi duruşu ne olursa olsun halkı için siyasete girenlerin oranı %1'i geçmez. Zengin egosunu tatmin için, tüccar ticaretini ilerletmek için, bürokrat ise çevresini genişletip hedeflerine ulaşmak için siyasete girer. Sen, ben kimsenin umurunda değiliz. Hal böyleyken bu ciğeri beş para etmez güruh için kalp kırmak, tartışma ortamı yaratmak bence doğru bir hareket değil. Bu tartışmaların yerinin burası olduğunu düşünmüyorum. Israrla bu tarz paylaşımları yapmanızın kimseye faydası yok. Ben bu siteye dünyanın tatsızlığından kaçmak için sığınıyorum. Buradayken dünyanın tek hakimi benim. Ne derdim var ne tasam. Yapay zekaya sürekli bu tarz şeyler sorarak tartışma ortamı yaratmanın siteye faydasını olduğunu düşünmüyorum. Çizgi romana dair paylaşımlarınız, yorumlarınız ne kadar güzel halbuki.

Son düzenleme:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,520
Denizli - İstanbul
Çizgi romanın birleştirdiği bunca güzel insanı ayrıştırmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Yaşım ve tecrübelerim bana şunu söylüyor. Partisi ve siyasi duruşu ne olursa olsun halkı için siyasete girenlerin oranı %1'i geçmez. Zengin egosunu tatmin için, tüccar ticaretini ilerletmek için, bürokrat ise çevresini genişletip hedeflerine ulaşmak için siyasete girer. Sen, ben kimsenin umurunda değiliz. Hal böyleyken bu ciğeri beş para etmez güruh için kalp kırmak, tartışma ortamı yaratmak bence doğru bir hareket değil. Bu tartışmaların yerinin burası olduğunu düşünmüyorum. Israrla bu tarz paylaşımları yapmanızın kimseye faydası yok. Ben bu siteye dünyanın tatsızlığından kaçmak için sığınıyorum. Buradayken dünyanın tek hakimi benim. Ne derdim var ne tasam. Yapay zekaya sürekli bu tarz şeyler sorarak tartışma ortamı yaratmanın siteye faydasını olduğunu düşünmüyorum. Çizgi romana dair paylaşımlarınız, yorumlarınız ne kadar güzel halbuki.
Haklısınız tabii. Şu an da itibaren mecbur kalmadıkça bu çizgi de ilerlemeyeceğim. YZ ile muhabbetler daha çok mizahi ve sanatsal bir yolda ilerleyecek.