Voltron (2011) 1. Sayı

hesy

Yeni Üye
12 May 2024
11
164
Hepinize merhaba arkadaşlar
Bugün güzel bir seri olan Voltron ile karşınızdayım. Bu çizgi roman, 2011 yılında çıkmış olup toplam 12 sayıdan oluşmaktadır.

Eğer beğenirseniz, 12 sayının tamamını çevirebilirim.

RCO001_1466671883.jpg

Keyifli okumalar dilerim!

1. Sayı:

Son düzenleme:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,159
6,750
Kendi adıma sorunuzu cevaplayayım, çok beğendim sunduğunuz '' Voltron '' u . Diğer sayıları da beklediğimi bilmenizi isterim. Değil 12 sayı , 112 sayı bile olsa , zevkle okurum. Voltron maceraları , hem kendine özgü grafik yapısının estetiği ile hem de nostalji unsuru olması nedeniyle , beğendiğim maceralar arasında bulunmaktadır.

Emekleriniz sonucu ,diğer maceraları da okuma imkanına kavuşursam , sevinirim. Çok teşekkürler. Bu arada , diyarımıza yeni katıldığınızı görüyorum. '' Hoşgeldiniz '' Sn. @hesy

hesy

Yeni Üye
12 May 2024
11
164
Kendi adıma sorunuzu cevaplayayım, çok beğendim sunduğunuz '' Voltron '' u . Diğer sayıları da beklediğimi bilmenizi isterim. Değil 12 sayı , 112 sayı bile olsa , zevkle okurum. Voltron maceraları , hem kendine özgü grafik yapısının estetiği ile hem de nostalji unsuru olması nedeniyle , beğendiğim maceralar arasında bulunmaktadır.

Emekleriniz sonucu ,diğer maceraları da okuma imkanına kavuşursam , sevinirim. Çok teşekkürler. Bu arada , diyarımıza yeni katıldığınızı görüyorum. '' Hoşgeldiniz '' Sn. @hesy
Beğenmenize sevindim. İkinci sayıyı hemen getirmeye çalışacağım.

Ayrıca hoşbuldum 🙂