Türkiye Ana Başlıklı National Geographic Traveller Dergisi – Eylül 2024 - İngilizce

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
589
3,105

Genel Bakış: National Geographic Traveler, kalkıp gitmeniz için size ilham verecek.
İlgi çekici hikaye anlatımı, "keşke orada olsaydın" fotoğrafları ve anlayışlı, okuyucu dostu bilgilerle, dünyanın her yerindeki seyahat tutkunları için mükemmel.

Bu dergi yalnızca dünyayı deneyimleme tutkusuyla dolu değil, aynı zamanda sürdürülebilir seyahati destekliyor ve yer ve kültürle ilgili yolculukları kutluyor.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,243
7,167
Ilgiyle izlediğim dergi. Çok teşekkür ederim Sn. @kemalettin . Bu sayısından haberim yoktu. Bu aralar nedense coğrafyayı bir de yemeklerle izliyorum.( Yani Food Traveller dergileri elinize geçerse, paylaşımlarınızı keyifle arşivlerim 😆😆 ) Çok teşekkürler

Son düzenleme:

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,369
8,165
NG Traveller Birleşik Krallık edisyonunun fırından henüz çıkmış Eylül 2024 sayısı! Muhtemelen henüz bayilerde bile satışa çıkmamıştır. Bu harika paylaşımınız için çok teşekkürler değerli @kemalettin...
Bu sayı vesilesiyle, ülkemizde ne muhteşem yerler olduğunu ve fakat asla değerini bilmediğimizi bir kez daha düşündüm ve üzüldüm... Bu arada, kapakta yer alan Kapadokya (ve orada balonla gündoğumunu izlemek) çoğu seyahat dergisi (örneğin Condé Nast Traveler) tarafından ölmeden önce görülmesi gereken yerler listesinde sürekli olarak ilk 10'da yer alıyor.

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
589
3,105
NG Traveller Birleşik Krallık edisyonunun fırından henüz çıkmış Eylül 2024 sayısı! Muhtemelen henüz bayilerde bile satışa çıkmamıştır. ...
Bu sayı vesilesiyle, ülkemizde ne muhteşem yerler olduğunu ve fakat asla değerini bilmediğimizi bir kez daha düşündüm ve üzüldüm... Bu arada, kapakta yer alan Kapadokya (ve orada balonla gündoğumunu izlemek) çoğu seyahat dergisi (örneğin Condé Nast Traveler) tarafından ölmeden önce görülmesi gereken yerler listesinde sürekli olarak ilk 10'da yer alıyor.
Yazdıklarınızdan daha iyi bir tanıtım olamazdı sn @Calligrapher
Kapadokyaya da halen gitmemiş olmam benim için büyük bir kayıp
Yazdıklarınızdan sonra gitmeye karar vermem ise benim için büyük bir kazanç