Teleskop (İzzet Öz) TRT

selen32t

Yeni Üye
6 Mar 2021
43
21
Değerli dostlar, yine 80'lerden bir TRT programı sizlerle. İzzet Öz sunumuyla huzurlarınızda...

https://www.mediafire.com/file/0zwxekkk909gf26/Teleskop+1.Bölüm+izle+-+01.mp4/file

Not : Youtube teliften ötürü izin vermediği için indirip izlemeniz gerekiyor.
çizgi film arşivi yapıyor musunuz?

selen32t

Yeni Üye
6 Mar 2021
43
21
Siz de yapıyorsunuz demek, ne güzel. Şu serileri arıyorum:
FLİPPER VE LOPAKA
İNAMİ
SİHİRLİ AİLE
TAŞ DEVRİ KOMEDİ ŞOVU (Fred ve Barney polis oluyordu. Bu sezonda Kaptan Mağara Adamı filan vardı.)
PET PALS
CARL2
Bunları arıyorum. Elinizde olanlar varsa, takas veya satın alabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,218
izmir
FLİPPER VE LOPAKA
İNAMİ
SİHİRLİ AİLE
TAŞ DEVRİ KOMEDİ ŞOVU (Fred ve Barney polis oluyordu. Bu sezonda Kaptan Mağara Adamı filan vardı.)
PET PALS
CARL2
Taş devri klasik olarak (her yerde bulunan) bölümler var. Diğer yazdığınız çizgi filmleri duymadım bile. Ben eskiciyim. Yani "Tom &Jerry" "Bug Bunny" "Tweety & sylvester" "Heidi" "Road Runner" "Duffy Duck" "Casper" "Örümcek adam" "Süperman" "Masupilami" vs... var arşivimde. Parayla satılamayacak kadar değerli ama dostlara hediye edilecek kadar güzeldir hepsi.

selen32t

Yeni Üye
6 Mar 2021
43
21
Taş devri klasik olarak (her yerde bulunan) bölümler var. Diğer yazdığınız çizgi filmleri duymadım bile. Ben eskiciyim. Yani "Tom &Jerry" "Bug Bunny" "Tweety & sylvester" "Heidi" "Road Runner" "Duffy Duck" "Casper" "Örümcek adam" "Süperman" "Masupilami" vs... var arşivimde. Parayla satılamayacak kadar değerli ama dostlara hediye edilecek kadar güzeldir hepsi.
Anladım, teşekkürler. Road runner Türkçe dublaj mı acaba? Bir de elinizde Heidi'nin 22. bölümü var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,104
İstanbul
FLİPPER VE LOPAKA
İNAMİ
SİHİRLİ AİLE
PET PALS
CARL2

Diyar'ın temellerinden birisi karşılıksız paylaşımın esas olması. Belki bir çeşit manevi tatmin dışında bir karşılık beklemeden... Bu nedenle parasal mevzuların burada yer almasını, bu platformun bireysel alışverişe konu olmasını istemiyoruz.

Siz elinizdekileri paylaşın, diğer dostlar ellerindekini paylaşsın. İlgi duyan herkes faydalansın.

Sağlıklı, neşeli, çizgi dolu, paylaştıkça çoğaldığımız günler dilerim.