Superman: Bizarro Dünyasından Kaçış - İlk Sayı

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
251
4,040

3SxfEwjF70sIRLeUcrSYEKWIvydzQ3_EoBqgbIc0GO5FkVRY7VjuapDUprp6AsnoSIUlIuk7VXAC8rAEC0PuuXdsgQWP7EYy7eTDfE8glgJGT4ZYOK_ZhNPzO_NssBqrRmIA_9q5Kw=s1600

Geoff Johns'dan yine harika bir Superman serisi. Superman'in en tehlikeli düşmanlarından Bizarro geri döndü. Bu yalnız ve anlaşılamayan dostumuzun şimdi ki amacı nedir okuyp öğrenme zamanı 😁

Link:

Her hafta sizinle birlikteyiz. Çizgi romanınızı 3 Hobbit bayilerinden almayı unutmayın. Haftaya görüşmek dileğiyle;)

Geçen Haftanın Sayısı: Kara Alev 2

logo0024

Yeni Üye
24 Şub 2016
74
304

3SxfEwjF70sIRLeUcrSYEKWIvydzQ3_EoBqgbIc0GO5FkVRY7VjuapDUprp6AsnoSIUlIuk7VXAC8rAEC0PuuXdsgQWP7EYy7eTDfE8glgJGT4ZYOK_ZhNPzO_NssBqrRmIA_9q5Kw=s1600

Geoff Johns'dan yine harika bir Superman serisi. Superman'in en tehlikeli düşmanlarından Bizarro geri döndü. Bu yalnız ve anlaşılamayan dostumuzun şimdi ki amacı nedir okuyp öğrenme zamanı 😁

Link:

Her hafta sizinle birlikteyiz. Çizgi romanınızı 3 Hobbit bayilerinden almayı unutmayın. Haftaya görüşmek dileğiyle;)

Geçen Haftanın Sayısı: Kara Alev 2
ellerinize sağlık

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,269
8,492
Çocukluk yıllarımın ve de hala hayallerimde yaşayan Süpermen tipi ile hiç bağdaştıramadım.
Bu benim şahsi görüşüm.
Arşivimde değişik bir örnek olarak yer alacak.
Bu paylaşımı beğenmemiş olmam,
Paylaşımınız için, emekleriniz için teşekkür etmeme engele değil değerli @CZN üstadım.
ELLERİNİZE SAĞLIK. TEŞEKKÜRLERİMLE...

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,520
Denizli - İstanbul
Güzel çalışma fakat tamamen iyi niyetle bir uyarıda bulunmak istiyorum. Çünkü bu çalışmada aynı hata defalarca tekrarlanmış. Türkçe'de kesme işareti sadece heceler arasında kullanılır. Sizin çalışmanızda ise rasgele kullanılıyor. Kelimeleri hece ortasından ayırıyorsunuz. Ben sadece uyarıyorum.

Bu arada çizgi romanı zevkle okudum. Çizimler beni rahatsız etmedi hatta 1940 yılların Superman çizgi filmlerindeki çizimlere benzettim.

gtu08sf.jpg

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
251
4,040
Güzel çalışma fakat tamamen iyi niyetle bir uyarıda bulunmak istiyorum. Çünkü bu çalışmada aynı hata defalarca tekrarlanmış. Türkçe'de kesme işareti sadece heceler arasında kullanılır. Sizin çalışmanızda ise rasgele kullanılıyor. Kelimeleri hece ortasından ayırıyorsunuz. Ben sadece uyarıyorum.

Bu arada çizgi romanı zevkle okudum. Çizimler beni rahatsız etmedi hatta 1940 yılların Superman çizgi filmlerindeki çizimlere benzettim.

gtu08sf.jpg
Beğenmenize sevindim. Geof Johns Superman eserlerinin çoğunu zamanında çizgi roman tımarhanesi yapmıştı ve hikayeleri çok güzel yazıyordu. Bu seri de çizim ve hikaye olarak hoşuma gitti. Kesme işaretini çok önemsememiştim ama Şimşek McQueen'den hızlı, balonlamacı @connor reis dikkat edeceğini söyledi.