Sevgili doruk, nice yıllara!

12 Şub 2010
15,006
545,225
Çocuk deyip geçenlerden değiliz, Çocuk Dergisi deyince sevgili doruk paylaşımlarıyla Çocuk Dergisi deyip geçmememizi de sağladı

Nice yıllara sevgili dostum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
Sevgili "doruk" kardeşim,
doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor,
sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde daha nice yıllar temenni ediyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Doruk.

Sevdiklerinizle beraber sağlık, huzur, mutluluk ve umut dolu bir ömür sürmenizi dilerim.

Her şey gönlünüzce olsun.

Son düzenleme:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Üstadım bunca paylaşımınızı okuduktan sonra geçte olsa doğum gününüzü kutlamamamın vefasızlık olacağını düşündüm dün mesajı görmüştüm ama araya giren bazı meselelerden tebrik mesajı yazamadım kusura bakma (fakat geç olsun güç olmasın) sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllar dilerim.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,237
Sevgili Doruk; Doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle beraber sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür dilerim.
Not:Aynı ilçede yaşıyoruz hemşehrim demişim geçen yıl ama, halen görüşüp tanışmak mümkün olmadı. Bir sonraki doğum gününe kadar tanışabiliriz inşallah.

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,976
Ümraniye
Üstadım bunca paylaşımınızı okuduktan sonra geçte olsa doğum gününüzü kutlamamamın vefasızlık olacağını düşündüm dün mesajı görmüştüm ama araya giren bazı meselelerden tebrik mesajı yazamadım kusura bakma (fakat geç olsun güç olmasın) sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllar dilerim.

Bu kadar samimi ve gönülden fırladığı belli bu ve tüm diğer tebrik mesajları için çok teşekkürler.Hepiniz varolun.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,924
hiçbiryerde :)
Doruk dostum, bu kısa hayatta
(kısa mı uzun mu tartışmıştık geçenlerde
bir arkadaşımla.O "nerden kısa oluyormuş,
baksana günler ne kadar uzun,haftalar,
aylar say say bitmez"
diyordu, bense "çabucak geçti işte kaç yıl"