Sevgili doruk, nice yıllara!

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,844
Daha şimdi öğrendim bugün doğduğunu,; benim için ne bayramlar ne yeni yıllar, ne ilk çıkmaya başlanılan günler hiçbiri önemli değilidir. Önemli olan tek gün değer verdiğim insanların doğdukları gündür; zamanı gelince yolumun kesişitiği ve hayatıma anlam katan, hayatımı güzelleştiren insanların bu dünyaya merhaba demesinden daha anlamlı bir gün yok benim için. Seninle de yolumuz şimdi kesişti ve paylaşımlarınla hayatıma bir renk, bir güzellik kattın. Doğum günün kutlu olsun Doruk, sevdiklerinle sağlıkla başın dik yaşayasın.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
904
4,728
İzmir
İnsan bazen doğum gününün kutlanmasını bir zamanlar dostun veya akraban olanlardan değil de bu güzel insanların olduğu sitemizde görünce duygulanıyor. Ne mutlu sitemizde sevilen biri olmak. Doğum gününüz kutlu olsun sayın doruk. İyi günler dileklerimle.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
Sevgili "doruk",
doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor,
hayat boyunca mutluluklar diliyorum.
Nice nice güzel yıllara...
Sağlıcakla kalınız.

bayrakzaf.gif

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Artık hiçbir yerde bulamayacağımız çocukluğumuzda kalan anıları gün ışığına çıkarıp bizi o güzel günlere geri döndüren karşılıksız paylaşımlarıyla gerçek bir çizgiroman sever olan arkadaşımız doruk'un doğum günü kutlu olsun, iyiki aramızdasın.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,310
Sevgili kardeşim,Allah nice yaş günlerini sevdiklerinle birlikte olmayı nasip etsin.
Yeni yaşın kutlu olsun,nice mutlu yıllar dilerim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Doğum günün kutlu olsun sevgili doruk. Yüzünden gülümseme, elinden çizgi roman hiç eksik olmasın. Sağlıklı, uzun bir ömür yaşayasın.

Sevgiler

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,316
Yeni yaşında mutluluk başrı ve her şeyden önce sağlık yakanı bırakmasın.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Değerli Doruk kardeşim;

nasıl bir yaşamın oldu bilmiyorum ama bizimle paylaştığın şeylere bakınca "hiç de boş yaşamamış biri" olduğun anlaşılıyor. Sadece arşivlerimize eklediğin harika nostaljik dergilerin bize duyumsattıkları bile, senin yaşamını anlamlı kılıyor.

Uzun ve mutlu bir yaşam diliyorum.

12 Şub 2010
15,006
545,225
Birbirinden güzel paylaşımlarınla renk katıyor ve bizi mutlu ediyorsun

Artık hayatımızın çok önemli bir parçası olan Diyarlardaki dostlarla güzel bir aile olduk

Doğum günlerimiz de bu aile için önemli

İyi ki doğdun doruk, iyi ki varsın, iyi ki tanıdık seni

Sağlık ve mutlulukla, sevdiklerinle ve sevenlerinle birlikte nice yıllar diliyorum

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,976
Ümraniye
Kalplerden fırlayarak yazıldığı her halinden belli kutlama mesajlarıyla üç koca sayfayı dolduran dostlar,hepinize teşekkür ederim.
İlginize layık olmaya çalışacağım.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Bu sene bir değişiklik yapayım istedim.
Daha önce yazılmış bu mesajı canlandırmak istedim.. Daha önce kimler ne demiş ne yazmış nostalji olsun istedim.. Umarım iyi olmuştur.

Zaman geçiyor, kendi adıma geçen zaman artık bir şeylerin sonunu yaşatıyor bana..
Hiç aklıma gelmeyen benden uzak olduğunu düşündüğüm şeyler yaşadım bu son bir yılda..
Bu sene benim için hüzün rengindeydi..
Ama siz gençler için güzel günler var gelecekte..
Sevdiklerinle birlikte sağlık ve mutlulukla geçireceğin uzun bir ömür diliyorum sana sevgili doruk..
41 kere maşallah..
Ömrün uzun olsun..

Not: TMKD eksiklerini hala bekliyorum hatırlatayım dedim..