Seks Tavsiyeleri Temel Rehber

cagan73

Onursal Üye
17 Kas 2013
497
9,513
Ezikken Dahi Kazanmanın Yolları
Bir Yamyamla Nasıl Sevişilir?
İhtiras Suçları
Cehennem Gazabından Beter
Aşk Meleğinin Mutfağından Afrodizyaklar
Aşk İksirleri ve Başka Tarifler
Ölüm Bizi Ayırana Dek
Erkekler gerekli midir? Genellikle, fakat her zaman değil
Kralların Zinası
Havva'nın Erbezi
Tamamıyla Bakire

Yazardan bir not:
Mesleğim hakkında bana çok fazla soru sorulur. Bu soruların çoğu, insan hayal gücünün çok ötesindeki meseleler hakkındadır. Ancak en sık sorulan soru hayli gündelik: Neden seks uzmanı oldum? Çok basit. Hayatta hiçbir şeyin daha önemli, daha ilginç ve daha belalı olmadığını fark ettiğimde, kendimi sekse adamaya karar verdim.

..................................
Umarım buraya kadar heyecanlanmamışsınızdır :)
Zira kitabın yazarı Londra’daki Imperial College de evrimsel biyoloji konusunda araştırma görevlisidir ve uzmanlık alanı deve kuşları, ahtapotlar, sinekler vs.. dir.
Benim için çok eğlenceli bir kitaptı umarım sizin içinde öyle olur

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,459
4,791
Osmaniye
Biz Türklere tavsiye, öneri, bilgi dahası "rehbere" gerek yoktur, dahası bilgiye tavsiyeye rehbere ihtiyacı olan kim varsa bize danışmalıdır zira her Türk anasının karnından Nobel bilmem ne ödülüne aday bilgi dehası Einstein olarak doğar, bizlerin en "usta" olduğumuz alan ise Sekizolojidir.

Kitaba daha doğrusu bu "ilginç" kitabın yazarın "bağyana" gelince (her nedense ben onun üstüne daha çok yoğunlaştım ne de olsa ben bir Türküm ve dahası erkeğim doğal olarak da bana bu kadın kitaptan daha ilginç geldi )

Evrim biyolojisti olduğunu (sivisinde bir sürü şey var onları sttirettim) okuduğumuz bu bilim kadını ömrünü genel kitlelere bu tür şeyleri öğretmeye adamış birisi.

Hatta kitabı diziye çevrilmiş de Tatyanayı bile oynamış mış mış.

Sayın Tatyana (Rus galiba, bu daha iyi)

z_tatiana1.jpg

(Bu kareden sonra gelecek sahnenin "Brazzers" türü bir şey olması sizce de akla gelebilecek ilk şey değil mi? :))

Aslında kadına şöyle alıcı gözüyle baktığımızda hiç de fena değil:

Son olarak bu bilim kadınının arka planda bir gorille çekilmiş fotosunu paylaşıp konuyu kapatayım. (Aklıma yine "malum" sitelerdeki malum videoların son sahnelerindeki kameraya dünyanın en mutlu bir şekilde bakışını fırlatarak olayı bitiren kadınlar geliyor. Tamam her normal (!) erkek gibi zamanında bende internetin adls'ni bulunca soluğu Johnny Sins abimizin videolarında almıştım :)

arts-graphics-2003_1141970a.jpg

Konumuz neydi, tavsiye mavsiye kitabımıydı? Onu da başka bir zamana.

NOT: Umarım buraya kadar heyecanlanmamışsınızdır çünkü yazdıklarımın hepsi şakaydı, şaka. :)

Son düzenleme: