Niklos Koda (FR)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,592
NiklosKoda.md.jpg

NiklosKoda-08-Lejeudesmaitres.gif

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,500
34,996
Yönetici Üstat @gandor08 tarafından 27 Eylül 2014 tarihinde tanıtılan Niklos Koda eserlerini hem Üstat @gandor08 ‘a teşekkür etmek, hem de 10 yıl sonra tekrar okumak isteyecekler için 15 kitap peş peşe paylaşılmıştır.

Niklos Koda

Paris'te, Marakeş'te veya başka bir yerde, her zaman biraz karanlık işler olur. Niklos Koda, bu gizemleri kükürtlü bir kokuyla çözmeyi kendine uzmanlık alanı haline getirmiştir. Yunan kökenli, mavi gözlü, kahverengi saçlı bu adam, Büro adlı gizemli bir istihbarat servisinin yararına yastık sohbeti itirafları toplamasına olanak tanıyan çekiciliğiyle öne çıkar. Ancak, ekonomik ve diplomatik dünyanın ileri gelenlerinin eşlerini baştan çıkarmak, genç casusun tek taktiği değildir. Üyeleri gizli sanatlar uygulayan Kulüp'teki arkadaşlarının güçleri, Kartezyen rasyonalizmin kanonlarına mutlaka uymayan güçlere karşı mücadelesinde ona yardımcı olur.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,247
7,179
Gerçekten de nefis bir seri Sn. @balkan . Çizgi romanlara bakınca hem sevindim , hem de biraz üzüldüm. Sevinmemin nedeni, tabii ki paylaşımlarınız, ama üzülmemin nedeni değerli Sn. @orpa dostumuzun , İngilizce olmamalarından dolayı bu kitapları dilimize çevirme imkanı bulamamış olması. Dufaux imzasını da görünce, umarım günün birinde bu kitapları dilimize çevrilmiş olarak okuruz diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim Sn. @balkan

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,500
34,996
Gerçekten de nefis bir seri Sn. @balkan . Çizgi romanlara bakınca hem sevindim , hem de biraz üzüldüm. Sevinmemin nedeni, tabii ki paylaşımlarınız, ama üzülmemin nedeni değerli Sn. @orpa dostumuzun , İngilizce olmamalarından dolayı bu kitapları dilimize çevirme imkanı bulamamış olması. Dufaux imzasını da görünce, umarım günün birinde bu kitapları dilimize çevrilmiş olarak okuruz diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim Sn. @balkan
Üstat, İlginiz için çok teşekkür ederim. Arşivimi taradım, bu serinin Almanca, Flemenkçe, Polanyaca dillerinde kopyası var, ama nedense İngilizceye ya çevrilmedi, ya da bana ulaşmadı arşivimde İngilizcesi yok. Umarım Fransızca bilenler, dileğinizi gerçekleştirmek için bu güzel seriyi Türkçeleştirirler, hep birlikte zevkle okuruz.