Mister No Dönüyor serisi. Detaylar ve bilgiler

levon

Yeni Üye
18 Şub 2022
115
1,417
Mister No, üçüncü perdeyi açıyor. DÖNÜYOR serisi.
--Guido Nolitta (Sergio Bonelli) anısına, bir saygı duruşu ya da ustaya saygı olarak hazırlanmış 14 kitaplık seri.
--Mister No'yu özleyenler için 4x4 bir seri.
--Mister No'nun en sevdiği şarkılar, Patricia Rowland, James Coburn, baba Jerome Drake, Amazon haritası ve bir sürü bilgi.
cizgiromantik.com ile kalın.

levon

Yeni Üye
18 Şub 2022
115
1,417
Mister No Dönüyor 2. BÖLÜM. Manaus artık tembel ve uyuşuk şehir değil. En azından gangsterler için modern ve bereketli bir şehir haline gelmiştir. MANAUS, O MANAUS DEĞİLDİR ARTIK.
--Üç senarist ve beş çizer ile ilgili bilgiler. Yazarlar Michele Masiero, Luigi Mignacco, Maurizio Colombo. Ve çizerler Roberto Diso, Massimo Cipriani, Marco Fodera, Stefano Di Vito ve Fabio Valdambrini'den oluşan ekip çalışması. Evet, kim bu ustalar.
--Eski dostlar, Paulo Adolfo, Clara İzecson ve İsabela DaSilva, Çavuş Oliveira, Joao, Jerome Drake, Luna ile ilgili herşey.
--Yeni dostlar, Jean Reid, Jesus, Patroa Angelo.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,216
8,244
Mister No, üçüncü perdeyi açıyor. DÖNÜYOR serisi.
--Guido Nolitta (Sergio Bonelli) anısına, bir saygı duruşu ya da ustaya saygı olarak hazırlanmış 14 kitaplık seri.
--Mister No'yu özleyenler için 4x4 bir seri.
--Mister No'nun en sevdiği şarkılar, Patricia Rowland, James Coburn, baba Jerome Drake, Amazon haritası ve bir sürü bilgi.
Harika bir inceleme, muhteşem bir sunum olmuş.
1. ve 2. bölüm Mr. No incelemelerinizi sayfa sayfa kesip , biçip, kopyalayarak,
JPG formatında 30-40 sayfalık güzel bir Mr. No bilgi hazinesi kitapçık yaptım kendime.
Adeta bir kaynak eser gibi oldu .
Çok çok teşekkürler @levon üstadım.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

levon

Yeni Üye
18 Şub 2022
115
1,417
Harika bir inceleme, muhteşem bir sunum olmuş.
1. ve 2. bölüm Mr. No incelemelerinizi sayfa sayfa kesip , biçip, kopyalayarak,
JPG formatında 30-40 sayfalık güzel bir Mr. No bilgi hazinesi kitapçık yaptım kendime.
Adeta bir kaynak eser gibi oldu .
Çok çok teşekkürler @levon üstadım.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Dilinize sağlık. dilerim arkadaşınız olabilmişimdir.