Kaptan Swing ve Tom Braks Duvar Kağıtları

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu

savok

Admin
30 Eki 2009
19,995
83,801
Kasımpaşa
Ben beğendim..
Çok güzel..
Senin ile e-dergiciler neden irtibata geçmiyor anlamadım..
Bu işler amatör işler değil..
Eline sağlık..
Sevgiler..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
...Senin ile e-dergiciler neden irtibata geçmiyor anlamadım... Bu işler amatör işler değil...
Teşekkür ederim.

Fotoşop ve Gimp gibi resim işleme programlarını oldukça uzun zamandır kullanıyorum. E-dergi ekibiyle, ilk üye olduğum zamanlarda irtibattaydık ama benim işlerim yüzünden birlikteliğimiz sekteye uğramıştı. Çizgi roman kahramanlarını kullanarak yaptığım bir kolaj ilk sayıda kendine yer bulmuştu. 2007 yılında bir dergide yayımlanan çizgi roman konulu bir de yazımı vermiştim ama onun akibetini bilmiyorum.

Hemşerim, ben de Savok gibi düşünüyorum, der susarım
Ötesi beni aşar :9.
,
Teşekkür ederim hemşerim.

Ben de çok beğendim . Ellerinize sağlık..
Devamını da bekleriz..
Teşekkür ederim. Elime güzel resimler geçtikçe yapıyorum. :)

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
Güzel bir çalışma olmuş, ah bir de MisterNO da olsa müthiş olurdu..
Bende Mister No'nun hiç resmi yok sevgili Okaya. Eğer bildiğiniz yüksek çözünürlüklü güzel bir resmi varsa bana bağlantısını verin, sizin için güzel bir duvar kağıdı yapmaya çalışayım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,625
Bende çok beğendim,Tombraks renkli güzel olmuş,eline sağlık.
Çalışmalarınızı, özellikle kahramanların resimlerini renkli olarak devam etseniz görsellik açısından daha güzel durur.
Emekleriniz için teşekkür ederim.
Devamının olması dileğiyle,kolay gelsin.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
...Çalışmalarınızı, özellikle kahramanların resimlerini renkli olarak devam etseniz görsellik açısından daha güzel durur...
Beğenmenize sevindim. Bu tarz çalışmaları yapabilmek için iyi kalitede resim bulmak gerekiyor. Şu Tommiks Kontrol Listesi biter bitmez resim bulup bir seri duvar kağıdı hazırlayacağım.

Saygı ile.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,891
İstanbul
Üstadımın başka paylaşımları da e-dergiye aday aslında. Geçenlerde yaptığı "haberler" öyleydi mesela. Biraz zaman ayırmalısın bence üstadım artık dergimiz için. Bak havalar soğudu artık. Telefon görüşmemizde sıcakların hırpaladığını söylemiştin. :)

Unutmadan; duvar kağıtları harika olmuş. Ellerine sağlık.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,211
Çok güzel, çok beğendim; teşekkür ederim. Devamının gelmesi dileğiyle…

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,398
26,302
İstanbul
Gerçekten çok güzeller.
Teks ve arkadaşlarının olduğu duvar kağıdını severek kullanıyorum.
Artık değiştirerek kullanırım. Ekranımı şenlendirdin dostum, teşekkürler.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
Üstadımın başka paylaşımları da e-dergiye aday aslında. Geçenlerde yaptığı "haberler" öyleydi mesela. Biraz zaman ayırmalısın bence üstadım artık dergimiz için. Bak havalar soğudu artık. Telefon görüşmemizde sıcakların hırpaladığını söylemiştin. :)

Unutmadan; duvar kağıtları harika olmuş. Ellerine sağlık.
:D

Haber için birkaç resim daha buldum ama henüz yeterli sayıda değil. Onun yerine, size daha önce bahsettiğim başka bir format içih hazırlık yapacağım. Eminim daha çok üyenin dikkatini çekecek. Yalnız önce şu Tommiks listesini bitirmem lazım.

Sıcaklar etkisini yitirdi, ben de masaüstü bilgisayarıma kavuştum çok şükür... Dizüstü bilgisayarda grafik çalışamıyordum...
:D

Duvar kağıtlarını beğenmenize sevindim...