Judge Dredd 4 - Krong - 2000AD Dergisi Sayı 5

emresem

Yeni Üye
15 Ocak 2018
90
1,877
Üstadım de bulunan üzerinden vol1 i indirdiğimde aynı sırayı takip ettiğinizi gördüm. Buradaki çözünürlükleri daha iyi gibi geldi. Kontrol eder misiniz?
Kontrol ederim. Ben de oradan indirdim ama farklı bir bölümünden. Oraya da bakayım.. teşekkür ederim.

emresem

Yeni Üye
15 Ocak 2018
90
1,877
Üstadım de bulunan üzerinden vol1 i indirdiğimde aynı sırayı takip ettiğinizi gördüm. Buradaki çözünürlükleri daha iyi gibi geldi. Kontrol eder misiniz?
Şimdi indirdim baktım aynı dediğiniz gibi. Üstelik siyah beyaz sayfalar çok temiz. Tam istediğim gibi. Kesinlikle buradan devam edeceğim. Eski sayıları da buna göre düzeltirim olmazsa. Tek farkı Orjinal sırada siyah beyaz olan maceraların bazıları renkli burada :) Onu da o şekilde belirtirim. Bu yönden de çok daha iyi. Benim indirdiğim yer 2000AD 1-2137ydi. yani ben 2000AD serisini indirip oradan alıyordum. Çözünürlük benim de canımı sıkıyordu. Çünkü font'ta baya etkiliyor. Buradan inşallah güzel sonuç alırım gibi geliyor. Çok teşekkürler.

Not: Renkli sayıların olduğu bölümü indirmişim yanlışlıkla. Oranın çözünürlüğü de çok tatmn etmedi. Şimdi tüm dosyaları indiriyorum. Düzgün bir tane bulabilirsem oradan devam edeceğim.

Son düzenleme: