How to Talk to Girls at Parties? Neil Gaiman, Fábio Moon (Adaptation, Art, & Lettering), Gabriel Bá (Adaptation, Art, & Lettering) (Fantasy, Fiction)

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,512
35,231

Bir başka Fábio Moon - Gabriel Bá Eseri

How to Talk to Girls at Parties?

Partilerde Kızlarla Nasıl Konuşulur?

Enn, kızları hiç anlamayan on beş yaşında bir çocukken, arkadaşı Vic'in kızları anladığı anlaşılıyor.

Ancak her iki genç de, yerel bir partiye baskın düzenleyip oradaki kızların göründüklerinden çok daha fazlası olduğunu keşfettiklerinde hayatlarının şokunu yaşayacaklar!

Zamanımızın en ünlü yazarlarından biri olan Neil Gaiman'ın Locus Ödüllü kısa öyküsünden uyarlanan ve Daytripper ikilisi Gabriel Bá ve Fábio Moon tarafından canlı mürekkep ve suluboya çizimlerle uyarlanan bu orijinal sert kapaklı çizgi roman kesinlikle kaçırılmamalı!

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,512
35,231
Bence de kaçırılmaması, okunması gereken bir başyapıt.
Daha önce de paylaşılmış mıydı, bir an emin olamadım
ama çok güzel kitap :).
Teşekkür ederim üstadım, harika iş.

Kitap, 2016 yılında Türkçeye çevrilip, yayınlanmış.

25 Aralık 2016 tarihinde, Üstat @The_DarknesS tarafından Türkçe kitabın tanıtımı yapılmış.

https://www.cizgidiyari.com/forum/k/partilerde-kizlarla-nasil-konusulur.105731/

Kitapla ilgili olarak Üstat @yeryüzü 'nun bir yorumuna da yukarıdaki linkten ulaşılabilir.

2 yıllık süre geçmediği için sanırım sadece tanıtım yapıldı. Ancak daha sonra bu kitabın paylaşıldığını ben göremedim. Bu nedenle, elimdeki İngilizce kopyayı paylaştım.

Türkçe yayınlandığını belirtmediğim için üyelerden özür dilerim.

Son düzenleme: