Hasbi Tembeler 10

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
272
4,298
mehvves.jpg

Kaldığımız yerden devam

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,858
18,265
Denizli - İstanbul
Siz balonlama için bu paneli nereden buldunuz bilmiyorum. Ama kısa bir inceleme yaptım. 1997'in Pazar bantlarından biri. Hak sahibi King Features Syndicate. Şirketin sitesi olan Comics Kingdom'dan orijinal banda baktım. Paneller farklı. Ayrıca sizinkine fazladan bir kare (2. kare) eklenmiş. Orijinal panel aşağıda.

mBi3ND.jpg

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
272
4,298

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,858
18,265
Denizli - İstanbul
Farketmez de bunun hakiki fontunu arayıp bulmak lazım aslında kullandığım kötü duruyor.
Farketmez mi ??? Bence bariz fark eder. Neyse Comics Kingdom'ın fontları özeldir. Parayla bile elde edemezsin. O yüzden benzeriyle idare edeceksin. Aşağıdaki fontu bul. İşini görür.

Shaky Kane Regular

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
433
4,686
İstanbul
Yazılara dikkat ederseniz aynı harflerin her seferinde biraz farklı olduğunu görebilirsiniz. Beetle Bailey font ile değil el kaligrafisi ile balonlanmıştır.

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
272
4,298
Yazılara dikkat ederseniz aynı harflerin her seferinde biraz farklı olduğunu görebilirsiniz. Beetle Bailey font ile değil el kaligrafisi ile balonlanmıştır.
Evet. Shaky Kane fontunu ücretsiz bulamadığım için bu fontu denedim. Bence bu daha hoş gibi. Ayrıca paragraf ayarını ortadan şekilde bırakmışım. Soldan sağa olarak ayar değiştirince tam karikatür tadında olacak diye düşünüyorum.
r7oxx9t.jpg