Daniel kim?

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,166
4,653
Dostlar bu kahraman konusunda bilgi bulamadım kimdir,nedir,kaç sayı çıkmıştır?

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,301
5,421
18 sayı (2006-2007) sonra da 4 tane yıllık çıkmış. Demian'dan.
Forumda Demian başlığı olmadığı için, ve Daniel'in hiç izine rastlamadığım için Internet'te; böyle olması olası.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,445
4,746
Osmaniye
Daniel

İlk sayısının kapak resmi

Fumetto Online sitesinde online olarak satışı var gibi ancak anladığım kadarıyla bitmiş, tam bilmiyorum

Seri ile ilgili küçük bilgiler ve serinin tüm sayılarının Google çevirisi

Bu şekilde aranarak pdf'si belki bulunur, fazla aramadım, ilgilenen benden bayrağı buradan alır.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,445
4,746
Osmaniye
Ama Bonelli yayını değil.. Şu anda forumda Bonelli Editore alt başlığındayız.
Başlığı açan arkadaş başka bir yer bulamayıp burada açmış olabilir, orasını bilemem. Dikkat edilirse arkadaş bilgi arıyor Bonelli yayını olup olmadığını sormuyor, burada açmasının nedeni sitede bilgi olmadığı da olabilir, tabi ki Google de arama yapmış olabilir. Bilemiyorum, geldiğinde yorum yaparsa daha açıklayıcı olur bende yazılarımı silerim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,166
4,653
Başlığı açan arkadaş başka bir yer bulamayıp burada açmış olabilir, orasını bilemem. Dikkat edilirse arkadaş bilgi arıyor Bonelli yayını olup olmadığını sormuyor, burada açmasının nedeni sitede bilgi olmadığı da olabilir, tabi ki Google de arama yapmış olabilir. Bilemiyorum, geldiğinde yorum yaparsa daha açıklayıcı olur bende yazılarımı silerim.
melih bey açıklayıcı bilgi için teşekkür ederim Evet başlığı ben açtım ama Murat beyin dediği gibi bonellinin daniel adlı kahramanını aradığım için açtım.Daha doğrusu aradığım değil tarih düşmek adına yaptım.Benim bildiğim bonellinin böyle bir kahramanı yok.Böylelikle netlik kazanmış oldu.Silmeyin lütfen Böyle kalsın.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,733
denize sıfır
Kitap italyanca, sadece bonelli dışındaki bir yayınevinden çıkmış 1975 tarihli. Benzerleri çok sayıda var, ama biz fumetti denince bonelli anladığımız için böyle yanılgıya düşüyoruz.:)