Dampyr 193 Cagliari'nin Gizemleri (Nisan 2016)

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,525
67,877
NeverLand

"Cagliari'nin derinliklerinde yapılan korkunç bir arkeolojik keşif, Sophie Mutter ve
nişanlısı Profesör Sanna'yı Harlan Draka'dan yardım istemeye iter. Böylece İspanyol
engizitörleri ve zulüm gören Yahudileri içeren eski bir trajedi ortaya çıkar. Bu trajedide,
Çocuk Haçlı Seferi'nin eski lideri küçük ölmeyen Nicholas ve Dampyr'ın iki tehlikeli düşmanı
olan succuba Meridiana ve çok güçlü Nergal da rol almıştır. Bu rahatsız edici aktörler şimdi
dramın son kısmı için Sardinya'nın başkentine geri dönmüşlerdir. Olaylar, Marina, Stampace
ve Castello'nun tarihi mahallelerinde, dar sokaklar, yeraltı geçitleri ve Cagliari'nin
yıkık dökük sarayları arasında geçecektir..."

Çocuk Haçlı seferleri ile ilgili olarak:

Son düzenleme:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,243
7,167
Bir çizgiroman sever olarak okuduğum pek çok çizgi roman arasında , açıkçası Dampyr ilk sıralarda bulunmuyordu. Ama, uzun süredir yaptığınız paylaşımlar, sunumlar beni Dampyr maceralarına çeken önemli unsurlar oldular. Seriye verdiğiniz önem ve bunun sonucu paylaşımlarınızdaki süreklilik takdire değer. Dahası benim açımdan çok memnuniyet verici. Çok teşekkürler Sn. @bakunin . Sizi ilgiyle izlediğimi bilmenizi istedim.