Çeviri Balonlama için çizgi roman önerisine açığım

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
221
3,523
o zaman şöyle yapalım üstteki arkadaş sin city dedi ondan 1.cildi çeviriyim diğer 6 cildi çevirmeden sizin magical twinsi arada çıkartırım olur mu ?
O serinin ilk 13 sayılık serisi çevrilmişti. Bu da çevrilen hikayenin ingilizcesi - . Dilerseniz diğer hikayelerden başlayın bende ilk 13 sayıyı arşiv olarak paylaşayım.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
136
945
istanbul
O serinin ilk 13 sayılık serisi çevrilmişti. Bu da çevrilen hikayenin ingilizcesi - . Dilerseniz diğer hikayelerden başlayın bende ilk 13 sayıyı arşiv olarak paylaşayım.
türkçesi nerde forumda bulamadım hiç ama link paylaşırsanız (toplam 7 cilt bu sin city , bu sizin dediğiniz 13 sayı 1.cildi kapsıyor.Yani geriye kalan 6 cildi çevirmemişler sanırım) link paylaşırsanız çok sevinirim ilk cildin türkçesini belki yapan arkadaş devam ediyordur onla bi konuşıyım.

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
221
3,523
türkçesi nerde forumda bulamadım hiç ama link paylaşırsanız (toplam 7 cilt bu sin city , bu sizin dediğiniz 13 sayı 1.cildi kapsıyor.Yani geriye kalan 6 cildi çevirmemişler sanırım) link paylaşırsanız çok sevinirim ilk cildin türkçesini belki yapan arkadaş devam ediyordur onla bi konuşıyım.
Telif yedi ama hepsini buraya attım (serinin telifi kalkmış durumda şimdi) -

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,295
4,188
Osmaniye
Arkadaşlar merhaba çeviri balonlama yapmışlığım vardı 4 - 5 çizgi romanı çevirip burdan paylaşmıştım.şimdi tekrar yapmak istiyorum sizin istediğiniz çizgi romanlar nelerdir ?

Ayriyetten eski mesajlarımı nasıl düzenleyebilirim düzenle tuşu onlarda çıkmıyor
Sayın harry potter fanatiği, eski mesallarla ilgili cümleyi okuduktan sonra merak ettim kendi eski mesajlarıma baktım gerçekten çıkmıyor. En çok iki sayfa halinde gösteriliyor. Sitemiz geçen yaz yenilenmişti belki bu nedenle olabilir. Adminlerimiz inceleyecektir. Teşekkürler.

CanAdam

Yeni Üye
4 Ocak 2022
50
480
Cehennemin Dibi, U.S.A.
Arkadaşlar merhaba çeviri balonlama yapmışlığım vardı 4 - 5 çizgi romanı çevirip burdan paylaşmıştım.şimdi tekrar yapmak istiyorum sizin istediğiniz çizgi romanlar nelerdir ?

Ayriyetten eski mesajlarımı nasıl düzenleyebilirim düzenle tuşu onlarda çıkmıyor da
Selamlar.
FNaF ile çok ilgilenir misiniz bilmiyorum, ama FNaF Türkiye ve diğer ülkelerde çok popüler olan bir korku serisi.
Bu serinin 2-3 farklı çizgi roman serisi var. İlki, Türkçe'ye Olimpos Yayınları tarafından çevrilmiş olan normal FNaF serisi.
Bir de, romanlardan uyarlanmış olan "Fazbear'ın Korkunç Tipleri" serisi var. Bu serinin roman halleri Türkçe'ye çevrilmiş, ancak bildiğim kadarıyla çizgi romanları Türkçe'ye çevrilmiş halleri yok.
Bu sadece bir tavsiye, ama isterseniz serinin en sevilen kitabı olan "Top Havuzunun Derinliklerinde"yi çevirebilirsiniz. Tabii bu sizin isteğinize kalmış.

İyi günler dilerim.

-Firesync, Can.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
136
945
istanbul
Sayın harry potter fanatiği, eski mesallarla ilgili cümleyi okuduktan sonra merak ettim kendi eski mesajlarıma baktım gerçekten çıkmıyor. En çok iki sayfa halinde gösteriliyor. Sitemiz geçen yaz yenilenmişti belki bu nedenle olabilir. Adminlerimiz inceleyecektir. Teşekkürler.
aynen eger eski mesajlara da duzenle secenegi gelirse cok guzel olur

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
509
2,126
DC Vertigo yayınlarına bakmanızı öneririm, çok güzel seriler var. Örneğin ; Northlanders, Loveless, Transmetropolitan
American Vampire, Wolfmoon, Lucifer, Hellblazer ve daha nice güzel seriler var.