Blade Mother Of Evil 6 (çeviri)

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
364
8,062
Herkese iyi haftalar dilerim. Başlığı görenler belki şaşırdı ama sevgili @DryKleon un beni bilgilendirmesiyle ben daha devamı gelmedi sanarken meğerse devamı gelmiş. Blade Of Mother'ın Blade 2023 serisinden farklı olduğunu sanıyordum meğer aynı seriymiş. Bu vesileyle çok sevdiğim bu seriyi devam ettiriyorum. Bu yüzden @DryKleon a tekrar teşekkürü bir borç bilirim. Bir de sağolsun bayağı bir çizgi roman önerdi. Onları da değerlendiriyorum. Çeviri de ön sıraya aldıklarım da oldu :) Lafı çok uzatmayacağım. Söyleyecek çok şeylerim olsa da şu anda çok vaktim yok. O yüzden sizlere keyifli okumalar diliyorum. Çeviri önerileriniz olsun ya da başka şeyler bana bildirebilirsiniz.

IMfA

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,579
6,480
Siz yeterki editleyin hocam bu hobiyi severek devam ettirmeniz dışında mesajlarıma geri dönüş yaptığınız içinde çok teşekkür ederim. Ellerinize emeğinize sağlık. Müteşekkirim. Çok sağolun.

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
364
8,062
Briar çeviri listemdeki zaten. 😀 ayrıca bu şekilde kendime zaman ayırıyorum. Bununla uğraşınca rahatlıyorum. Kafamı bu şekilde rahat ettiriyorum. O yüzden boş vakitlerimi bununla geçiriyorum.

28 Kas 2022
11
21
Herkese iyi haftalar dilerim. Başlığı görenler belki şaşırdı ama sevgili @DryKleon un beni bilgilendirmesiyle ben daha devamı gelmedi sanarken meğerse devamı gelmiş. Blade Of Mother'ın Blade 2023 serisinden farklı olduğunu sanıyordum meğer aynı seriymiş. Bu vesileyle çok sevdiğim bu seriyi devam ettiriyorum. Bu yüzden @DryKleon a tekrar teşekkürü bir borç bilirim. Bir de sağolsun bayağı bir çizgi roman önerdi. Onları da değerlendiriyorum. Çeviri de ön sıraya aldıklarım da oldu :) Lafı çok uzatmayacağım. Söyleyecek çok şeylerim olsa da şu anda çok vaktim yok. O yüzden sizlere keyifli okumalar diliyorum. Çeviri önerileriniz olsun ya da başka şeyler bana bildirebilirsiniz.

IMfA

The Mandalorian gelse çok güzel olurdu

28 Kas 2022
11
21
Sanırım star wars yayınları telifli. Çok isterdim çevirmek.
Yok abi, The Mandalorian çizgi romanını kimse basmadı daha. The Mandalorian grafik romanının 1. ve. 2. sezonlarına ait olanları Çizgi düşler yayınladı ama 3. sezona ait grafik romanı yayınlamayacaklarını söylediler. Bi bak istersen, The Mandalorian çevirmen on numara kıyak olurdu

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
364
8,062
Yok abi, The Mandalorian çizgi romanını kimse basmadı daha. The Mandalorian grafik romanının 1. ve. 2. sezonlarına ait olanları Çizgi düşler yayınladı ama 3. sezona ait grafik romanı yayınlamayacaklarını söylediler. Bi bak istersen, The Mandalorian çevirmen on numara kıyak olurdu
Eğer öyle bir şey varsa ve telif yıksa seve seve çeviririm. Bir bilgisi olan varsa söylerse çok sevinirim.

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
364
8,062
Mandolorian da sıkıntı yokmuş çok şükür. Mandalorina da başlayacağım.