B.P.R.D: Kara Alev - Son Sayı

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
270
4,257

PXgfp_BEQI5Ty-kWbzeEs_YVILPOSAT0__bi-5nzoame2OvrZvI4EsD24uIMiEFEf_g1yhXEw18y7-6Yr5x5Rvhdc_DVNVhudHuZpqOOhSfNl0sDBDg1LPp11OFVLOp9LeKCb856sQ=s1600

Bir savaşta nasıl bir kazanç olursa olsun her zaman kayıplar da vardır. B.P.R.D külliyatının en önemli serilerinden birinin daha sonuna geldik birlikte. İyi okumalar.

Link:

Önceki Sayı: Kara Alev 4

Geçen Haftanın Sayısı: Hulk: Kan Avı

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
1,007
3,330
Tespit edilemedi
Elinize sağlık. Hellboyları ve yan serilerini sayenizde merakla takip ediyorum.
Ancak bu seri altı sayı gözüküyor ve kapaklar aynı ama ilk sayının çevirisine rastlamadım.
Sizin ilk sayı dediğiniz ikinci ve diğerleri de sırayla üç, dört ... altı gidiyor.
Kısaca altı sayının son beşi mevcut, ilki yok.

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
270
4,257
Elinize sağlık. Hellboyları ve yan serilerini sayenizde merakla takip ediyorum.
Ancak bu seri altı sayı gözüküyor ve kapaklar aynı ama ilk sayının çevirisine rastlamadım.
Sizin ilk sayı dediğiniz ikinci ve diğerleri de sırayla üç, dört ... altı gidiyor.
Kısaca altı sayının son beşi mevcut, ilki yok.
İndirdiğim ciltte ilk sayı dediğiniz prolog olarak geçiyordu. Tabi online okuma sitelerinde 1. sayı diye konulmuş. Kurbağa salgınından sonra bizim ekibin kurbağalarla savaşması vardı. Onun dışında hikaye örgüsünü etkileyen olay yoktu. O yüzden pek gerek görmedim. Bu haliyle de rahat şekilde anlaşılır. Olayların öncesi için genç tççt sitesinde ki B.P.R.D: Kurbağa Salgını okuyabilirsiniz.

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
270
4,257