Aranıza Tekrar Geldim

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
353
3,094
Merhaba arkadaşlar. 6 ay sonra aranıza geri dönmenin heyecanını yaşıyorum. Askerde komutanımın da benim gibi animeci olması çok güzel bir duyguydu. Gerçekten ne ara başladı ne ara bitti anlamadığım bir 6 ay dönemi oldu.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
353
3,094
Hoş geldin. Geçmiş olsun :)
Teşekkür ederim. Sağ olun tekrardan eski paylaşımlara el atma vakti geldi. 😁
luffy-one-piece.gif

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,243
7,167
Sn. @Saitama , doğrusu bugünkü mesajınız çok güzel bir sürpriz oldu. Benden de size kocaman bir hoşgeldin diyorum. Diyardaki yazılarınız hep ilgimi çekmiş , manga dünyasının bilmediğim eserleriyle beni tanıştırmıştır. Dahası, beni araştırmaya , yazı yazmaya yönlendirmiştir. ( Siz diyarımızda bulunmuyorken Berserk konulu yazım gibi. O yazıya sebep olan kişi olarak değerlendirmenizi çok isterim. ) Sizi yeniden aramızda görmek çok güzel. Hep söylendiği gibi " sayılı zaman "çabuk geçti !! İyi ki yeniden aramızdasınız.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
353
3,094
Hoş geldiniz, göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş hem de keyifli geçmiş. Hayırlı olsun :)
Sn. @Saitama , doğrusu bugünkü mesajınız çok güzel bir sürpriz oldu. Benden de size kocaman bir hoşgeldin diyorum. Diyardaki yazılarınız hep ilgimi çekmiş , manga dünyasının bilmediğim eserleriyle beni tanıştırmıştır. Dahası, beni araştırmaya , yazı yazmaya yönlendirmiştir. ( Siz diyarımızda bulunmuyorken Berserk konulu yazım gibi. O yazıya sebep olan kişi olarak değerlendirmenizi çok isterim. ) Sizi yeniden aramızda görmek çok güzel. Hep söylendiği gibi " sayılı zaman "çabuk geçti !! İyi ki yeniden aramızdasınız.
Sağ olun, teşekkür ederim mesajlarınız için. @eankara okumayı çok isterim bu arada berserk mangaları D&R'da satışa sunulmuş. Bilginize almanızı çok isterim.

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
236
1,244
Askerde komutanımın odasına ilk girdiğimde kitaplığının tamamen çizgiroman serileriyle dolu olduğunu gördüğümde yaşadığım şoku hala unutamıyorum. Kendisi harika bir insandı. Koğuşta cüzdanımın çalınması ve kartlarımın son kuruşuna kadar kullanılması nedeniyle büyük bir borç yüküyle sersemlemiş bir şekilde askerliğimi tamamladım. Bu nedenle kendisiyle gerekli iletişimi kuramadım. Size sorunsuz bir askerlik süreci dilerim. Şimdiden hayırlı tezkereler, odası manga dolu bir komutan da size denk gelir umarım :D
Hoşgeldin, mangacı komutanı ben gönderdim sana. Şaka bir yana temennilerim genelde gerçekleşir, kendimle ilgili olanlar asla gerçekleşmez :D

thorgal

Aktif Üye
18 Ocak 2018
426
1,496
İstanbul
Sağ olun, teşekkür ederim mesajlarınız için. @eankara okumayı çok isterim bu arada berserk mangaları D&R'da satışa sunulmuş. Bilginize almanızı çok isterim.
Merhaba hoşgeldiniz @Saitama , Berserk'in ilk üç sayısını Athica nın destek dükkan internet sayfasından aldım.
Tesadüf bugün Bakırköy Marmaray üst geçidindeki bir kitapçıda Gerekli Şeyler'in çıkardıklarınıda (2. ve 4. Sayı) bu yeni çıkanların içinde gördüm.
4.Sayıyı almak için sorunca; 1.000.00 TL fiyat çekti satıcı... Neymiş önceden basılmışmış,nadirmiş .... Diğerlerini alırsan 140 TL deyip almayacağımı anlayınca bu iki sayıyı alıp gizledi... Fırsatçılar ne yapacaksın... Biraz daha bekleyip Athica dan alırım diyorum. Ama pek de iyi şeyler gelmiyor kulağıma bu serinin akıbeti hakkında ... Umarım gerçek olmaz... Bu arada zamanında toplatılmasına neden olan o bahsedilen sahneyi de bu arada inceledim; pekde açık açık bir eylem yok gibi... Gereksiz bir karar gibi görünüyor.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
353
3,094
Merhaba hoşgeldiniz @Saitama , Berserk'in ilk üç sayısını Athica nın destek dükkan internet sayfasından aldım.
Tesadüf bugün Bakırköy Marmaray üst geçidindeki bir kitapçıda Gerekli Şeyler'in çıkardıklarınıda (2. ve 4. Sayı) bu yeni çıkanların içinde gördüm.
4.Sayıyı almak için sorunca; 1.000.00 TL fiyat çekti satıcı... Neymiş önceden basılmışmış,nadirmiş .... Diğerlerini alırsan 140 TL deyip almayacağımı anlayınca bu iki sayıyı alıp gizledi... Fırsatçılar ne yapacaksın... Biraz daha bekleyip Athica dan alırım diyorum. Ama pek de iyi şeyler gelmiyor kulağıma bu serinin akıbeti hakkında ... Umarım gerçek olmaz... Bu arada zamanında toplatılmasına neden olan o bahsedilen sahneyi de bu arada inceledim; pekde açık açık bir eylem yok gibi... Gereksiz bir karar gibi görünüyor.
Bende orijinal büyük cildi var o bile bu kadar pahalı değil :confused: