"Alfredo Castelli, Antonio Serra" Martin Mystere ve Nathan Never - Gelecek Mahkumu

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
11,180
143e2jb.jpg

"Alfredo Castelli, Antonio Serra" Martin Mystere ve Nathan Never - Gelecek Mahkumu 1001 Roman Yayınevi

Sergio Bonelli Editore yayını olan Martin Mystere & Nathan Never ortak özel hikayesi Türkiye’de ilk defa çıkıyor. Birçok kişi tarafından beklenen bir çizgi romanı sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bir süredir Nathan Never hikayeleri yayınlanmadığı için Nathan Never sevenler çok memnun kalacak ve bir ilk olarak ikisinin birlikte buluşması da hayli ilginç.

levon

Aktif Üye
Yeni Üye
18 Şub 2022
161
1,865
üstadım. linkte problem var. geçen hafta indirmiştim ama şimdi yok. bilginize.

levon

Aktif Üye
Yeni Üye
18 Şub 2022
161
1,865
pdf olarak var, isterseniz göndereyim.
üstat. bir yazı yazdım martin hakkında. linkini koyacaktım
yazı şu

BAY JİNX. Mefisto'vari tavırlarıyla, Martin Mystere'nin eski düşmanı.
--Ülkemizde basılmış 11 Bay Jinx öyküsünün ve basılmamış 1 öykünün; bilgileri, detayları, gözden kaçanları ve okuma linkleri.
--Bay Jinx kimdir? İçten Yanma nedir? Canlı Protein Bilgisayarı? Bir ÇizgiRoman karakteri olarak Bay Jinx'in konumu?
--Ayrıca: H.G. Wells, Oscar Wilde, Alfred Hitchcock, Marcel Proust, Charles Dickens, Tino Buazzelli, Zeb yani David Fedi.
--Yazar ve çizerler, Nathan Never, 1972 Buick Electra 225 Coupe, Monty Python komedi grubu ve daha bir sürü şey.
cizgiromantik.com ile kalın