2024 Temmuz - Yeni çıkanlar

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
703
5,317
İstanbul
52sr5fd.jpg

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,593
74,919
Karagümrük
mister no klasik maceralar sona mı erdi bilgisi olan var mıdır
Lal kitap tarafından Mister No Klasik Maceralar'a şimdilik ara verdiğimizi üzülerek duyurmak istiyoruz bilgisi
verilmiştir. Sebebi aylık seriden kalan kitap stoklarında yeterince sayı kalmamasıymış. Böyle olunca da klasik maceraların olduğu kalın ciltler çıkamayacakmış.
Ancak ümit ederiz ki ileride yeniden yayınlarız da diyorlar.

Ramo1507

Yeni Üye
24 Eyl 2020
48
78
Lal kitap tarafından Mister No Klasik Maceralar'a şimdilik ara verdiğimizi üzülerek duyurmak istiyoruz bilgisi
verilmiştir. Sebebi aylık seriden kalan kitap stoklarında yeterince sayı kalmamasıymış. Böyle olunca da klasik maceraların olduğu kalın ciltler çıkamayacakmış.
Ancak ümit ederiz ki ileride yeniden yayınlarız da diyorlar.
teşekkürler ihtiyardost

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
841
1,668
Beceriksiz ninja'nın atari oyunları da var. Eski animeleri sevdiğim için alsam mı diye düşünüyorum ama bu yayınevinin çeviri, edit ve baskı kalitesi nasıldır acaba?

Özger

Yeni Üye
7 May 2023
22
43
Ahaaaaa Swamp Thing 5. Cilt gelmiş. İlk dört cildi büyük bir merakla ve özellikle son cildi heyecanla okumuştum. Olaylara çok fazla karakter dahil olmasına rağmen Alan Moore hikayeyi genişletip, Swamp Thing'i merkezde çok iyi götürmüştü. Şimdiye kadar okuduğum en iyi karakter gelişimine sahip çr. Hemen ekliyorum listeye.

memospinoz

Yeni Üye
19 Ağu 2017
117
525

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,593
74,919
Karagümrük

Zagor Özel Albüm'ü merakla bekliyorum...
bu kitaptaki en uzun hikaye Gizemli Gemi. Pertev üstat tarafından bant şeklinde çeviri ve balonlaması yapılmıştı. Ben de bantları üçerli şekilde birleştirip, alıştığımız sayfa formatına getirerek kitap şeklinde paylaşmıştım. Diyarda mevcut. Kitaptaki diğer maceralar kısa maceralar...