veda gibi ama değil..

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,701
istanbul
arkadaşlar her zamanki olduğu gibi gene ekmeğin peşinden koşuyorum. bu sefer de ırak' a gitti. ne yapalım biz de peşinden. oradaki internet şartlarını tam bilemediğim için nasıl irtibata devam ederim bilemiyorum. umarım bir yolunu bulurum. yarım bırakmak zorunda kaldığım çalışmalar için çok çok özür dilerim.
kısmetse 08/08/12 de erbile uçacağım.
herkese sevgiler ve saygılar gönüller dolusu.
( ilk izin dönüşümde toplantı isterim ona göre )

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,606
35,132
İstanbul
Yolunuz açık olsun, hayırlısı ile gidip hayırlısı ile gelin..

Biz hep burada olacağız, kalbimiz daima sizinle olacak..

Sevgi ve saygı ile..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,424
iyi yolculuklar dostum hem yolun hem bahtın açık olsun.. güle güle git güle güle gel inşallah..

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,146
Yolun açık olsun sevgili dostum.Sağlık ve esenlikler dilerim.Tez zamanda görüşmek üzere...Hayırlısı ile gidip hayırlısı ile gelin..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,398
26,339
İstanbul
Ne olurdu hayatımıza ekmek parası yerine hayallerimize göre yön verebilseydik? Sana gittiğin zor şartlar içinde kolaylıklar dilerim. Umarım en kısa zamanda dönersin. Görüşmek üzere.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,553
Midgard
Hayırlı yolculuklar hocam. Bende 1 haftadır Düzce gezimden dolayı adam akıllı giremiyorum nete bi Ankara'ya kapağı atsaydım :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,925
İstanbul
İyi yolculuklar sevgili dostum. Umarım kazasız belasız gider, çalışır ve dönersin. Çizgi Diyarı'ndan çok ayrı kalabileceğini zannetmiyorum. Muhakkak bir yolunu bulursun internete girmenin :)

Kolay gelsin.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
544,091
Ekmek parası

Önce aş, iş

Irak'ta da internet var, mesaiden sonra Diyarı gezersin, paylaşım ve çalışmalara ara vereceksin, olsun

Önce sağlık diliyorum, işin huzurlu, kazancın bereketli olsun

Orada yakın görüştüğüm tanıdıkların dediğine göre Avrupa kentlerinden farkı yokmuş

Güvenlik yönünden de öyleymiş

Dönüşünde büyük kutlama yapacağız inşallah

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,862
Hayırlısıyla gidip gelmeni temenni ederim.
Geldiğinde bir büyük muhabbet ortamı mutlaka olur.
Selamlar,sevgiler.

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,701
istanbul
evet arkadaşlar bu sabah erbil e indim. ortam çok güzel, sanırım burayı seveceğim. iyi dileklerini gönderen bütün dostlara çok teşekkürler.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,213
Sarıyer
Dönüşünde maceralarını kesinlikle dinlemek istiyorum, çoğumuz aş ve iş peşinde ülkenin ya da dünyanın uzak köşelerinde dolaştık durduk, bir kısmımız halen dolaşıyor, gençlerinde zaman içinde sırası gelecek. Sen mutlu ol yeter, ayrılık nasıl olsa bir gün biter.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,300
LÜLEBURGAZ
atalarımız "doğduğun yer değil, doyduğun yer" diye boşuna söylememişler... ekmek peşinden gidilen yol, verilen mücadele en anlamlı olanıdır... tüm işlerinde başarılar... güle güle git güle güle gel ...

12 Şub 2010
15,006
544,091
Erbil'de sinema önlerinde çizgi roman sergisi görürsen kaçırma:)

Bir kaç örnek alırsan iyi olur

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,701
istanbul
(Erbil'de sinema önlerinde çizgi roman sergisi görürsen kaçırma

Bir kaç örnek alırsan iyi olur )

abi erbilde sinema yok :)

Son düzenleme:

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,701
istanbul
hayırdır yahu,ben kaçırmışım konuyu,
umarım keyifli bir seyahat olur..
görüşmek üzere...

ne seyahati abi, kısmetse bi yıl kadar buralardayım. fakat ilginçtir hiç yabancılık çekmedim neredeyse seveceğim buraları. manzara farkı var etrafta ööle istanbuldaki gibi gökdelenle plazalar falan ( şimdilik ) yok, ışıklar parlamıyor ama nedense garip bir tanıdıklık duygusu yaratıyo insanda. sanki yazlık bir beldeye gelmişsin gibi bi his var, ama tek fark yaz birazcık uzun :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,560
Sevgili dostum ,
Başarılarla dönmeni temenni ederim.
Döndüğün zaman toplantıyı da ayarlarız merak etme sen.
Sevgilerimle.