Tom Braks Renki Orjinal Seri-01 Desperadolar Çetesi-1

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,778

Merhaba arkadaşlar yeni bir seri ile yeniden başlıyoruz TOM BRAKS
en orjinal haliyle bidiğiniz veya bilmediğiniz üzere esseGesse grubu
teksas,tommiks serisi bitince yeni bir işe koyulular ama kendi yayınevlerini
kurup o şekilde devam etmek isterler yayınevinin adınıda SISAG koyarlar
ilk yayınlarıda ALAN MISTERO olur 20 sayfalık 8 sayfa renli 8 sayfa siyah beyaz olmak üzere 23 NİSAN 1965 yayın hayatına başlar ama
her şey üçlünün istediği gibi gitmez ALAN MISTERO bekledikleri ilgiyi görmez ve aynı zamanda yayıncılığında o kadar kolay olmadığını anlarlar
yazıp çizmek baskı ve dağıtım işinde çok zorlanırlar böylece 24 hafta süren yayıncılık 1 EKİM 1965 tarihinde 24 sayı ile son bulur.
Bu 24 sayı içinde 6 macera yayınlamışlardır bende 24 sayılık yarı renkli seriyi hoz dan çıkan seriden kopyla yapıştır (klonlama) yaparak yeniden düzenledim İYİ OKUMALAR...

Sayın yeryüzünün kapakları ve arka sayfadaki madokun çevirilrini yaptığı alternetif sayı

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,995
83,718
Kasımpaşa
Sevgili fantoma98 aklımdan geçeni okumuşsunuz.
Yakın çevremde balonlama yapan dostlarıma defalarca rica etmeme rağmen beni sürekli bugün yarın yaparız diye salladılar.
Sayenizde şimdi istediğim seriye kavuşacağım.
Çok teşekkürler.
Umarım hepsini forumumuza kazandırırsınız.
Saygılar, sevgiler.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Nihayet sonunda beklediğmiz renkli renkli Tombrakslara sıra geldi. Üstadım size ne kadar teşekkür etsek azdır, sağ olun var olun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,030
Tom braks eğlencelidir,sıkmaz bunaltmaz.
Renkli olarak ise şimdi okuyacağım.Eminim o hepsinden de güzeldir.
Çok teşekkür ediyorum.

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,778
Sayın yeryüzünün kapakları ve arka sayfadaki madok un çevirilerini yaptığı alternetif link eklenmiştir kendisine çok teşekkür ederim...