Tekrardan Merhaba

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Uzunca bir aradan sonra tekrardan herkese merhabalar arkadaşlar.Final sınavları açıklandı ve oldukça iyi bir not ortalamasıyla 4.sınıfa geçtim çok şükür.

Artık bir müddet için de olsa gönül rahatlığıyla yine sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum .

Yokluğumda forumda epey bir değişiklikte olmuş.Gerçi zaman,zaman online olmadan işyerinden kısa da olsa foruma göz atabiliyordum,ancak bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunamayacağınında idrakindeyim.

Tekrar herkese selamlar, hürmetler.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,938
Hoşgeldin dostum. Sınavlarınıda başarıyla vermişsin ya buda benim için başka bir sevinç oldu. Hoşgeldin.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Hoşgeldin dostum. Sınavlarınıda başarıyla vermişsin ya buda benim için başka bir sevinç oldu. Hoşgeldin.

Seninle telefonda görüştükten bir kaç gün sonra sınav sonuçları açıklandı.Ancak foruma iltihak ancak bugüne nasipmiş.

Hoşbulduk dostum,sağlıcakla.

Büyükbeyaz dostum,senin de modluğun hayırlı uğurlu olsun.Ne zamandır bir kan değişikliği iyi gelir diyordum zaten.
Kendine iyi bak

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,688
tekrardan sizi görmek güzel arkadaşım sonuçta önemli olan ders ben bunun acısını lise 1 de çekmiştim arkadaşım hoşgeldin

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Anaaaa:Z:Z:Z tekrardan yeşillenmişiz.Neyse Colin kurtardı alternatif link eklemekten.:D:D

Bütün dostlara tekrar hoşbulduk diyorum.Selam ve dua ile.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,918
Sevgili kardeşim hoşgeldin,gerçekten özlemişiz seni,aramızda olmandan mutlu oldum,sınavlarınında iyi geçmiş olmasından dolayı tebrik ederim

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,231
Hoşgeldin dostum, özlemiştik, herşeyin yolunda olmasına sevindim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,545
28,685
İzmir
Sınavlarını iyi şekilde verip bir üst sınıfa geçmeni tebrik ederim.
Forumda benden eski bir kişiye hoş geldin demek tuhaf olsada hoşgeldin.
Selamlarımla.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Sevgili kardeşim hoşgeldin,gerçekten özlemişiz seni,aramızda olmandan mutlu oldum,sınavlarınında iyi geçmiş olmasından dolayı tebrik ederim

Bende sizlerle olmayı gerçekten çok özlemişim dostum.Helede seninle muhabbet....

Hoşgeldin dostum, özlemiştik, herşeyin yolunda olmasına sevindim.

Hoşbulduk abi.Çalışmadan olmuyor işte .Bir koltukta birden fazla karpuz da taşınmıyor maalesef.

Sınavlarını iyi şekilde verip bir üst sınıfa geçmeni tebrik ederim.
Forumda benden eski bir kişiye hoş geldin demek tuhaf olsada hoşgeldin.
Selamlarımla.

Her ne kadar eski bir üyede olsam netice itibariyle burada bulunan ve foruma katkı sağlayan sizlerdiniz dostum.Ben herşey için teşekkür ederim.Hoşbulduk.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,148
4,537
Hoş geldin kardeş özlettin kendini.Hadi hayırlısı .Ramazanın ilk günü teraviden geldim bir baktım mutlu haber .Bir kucak dolusu paylaşımla gel dileğimle...Sağlıcakla.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Hoş geldin kardeş özlettin kendini.Hadi hayırlısı .Ramazanın ilk günü teraviden geldim bir baktım mutlu haber .Bir kucak dolusu paylaşımla gel dileğimle...Sağlıcakla.

Allah kabul etsin.Ben bu gün foruma göz atmaktan camiyi astım:D:D:D.Zaten Teravih namazı farz değil zannederim.:):)

Sizlerle olmak ve muhabbet ayrı bir güzel.Hoşbulduk.

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
hoşgeldin kardeşim..iyiki varsın.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
evinize hoş sefa geldiniz.

Hoşbulduk ,teşekkürler

hoşgeldin kardeşim..iyiki varsın.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

İyiki sizlerde varsınız çok teşekkürler.
Sağlıcakla ve selametle...

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,452
Deliler Köyü
Hoşgeldin :), bende uzun sayılacak bir süredir bir sürü angarya işle meşguldüm, sanırım biraz rahatladım, artık eskisi gibi forumdayım, en azından geceleri burada olabileceğim.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Hoşgeldin :), bende uzun sayılacak bir süredir bir sürü angarya işle meşguldüm, sanırım biraz rahatladım, artık eskisi gibi forumdayım, en azından geceleri burada olabileceğim.

Teşekkürler hoşbulduk, bu arada moderatörlüğün hayırlı olsun.Daha önce kutlamışmıydım seni????:10::10:

Her neyse tekrar kutlamakta beis yok.

Sağlıcakla kal.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,170
Biraz geç kalmışım ama yeni gördüm.Zararın neresinden dönersen kardır demişler.:)
Tekrardan hoş geldin.Başarınıda tebrik ediyorum.Bundan sonra daha uzun süreler aramızda olmanı diliyorum.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,011
Biraz geç kalmışım ama yeni gördüm.Zararın neresinden dönersen kardır demişler.:)
Tekrardan hoş geldin.Başarınıda tebrik ediyorum.Bundan sonra daha uzun süreler aramızda olmanı diliyorum.

Sevgili dostum, kalp kalbe karşıdır derler, sen her zaman gönlümüzün baştacısın.İletiyi görsen ne olur, görmesen ne olur.

Sağlıcakla kal.