Succubus - Beşinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,860
Merhabalar,

Seri beşinci kitapla devam ediyor. Ne yazık ki, beşinci kitabın son sayfası eksik. İnternette değişik kaynakları kontrol ettim ancak hepsi aynı durumdaydı. Ana hikaye bittikten sonraki sayfa eksik olduğu için konu pek fazla etkilenmiyor. Tek sayfa yüzünden tüm seriyi yarım bırakmak istemediğim için bu şekilde yayınlıyorum, ileride elime geçerse güncellerim.

Kitabın bu bölümünde iki genç Maya kadını tutsak alınan halklarını kurtarmak için Aztek başkentine gidiyorlar. Gene her bölüm olduğu gibi kara büyü ve politik entrikalar içiçe.

Not; Kitapta birçok çıplaklık içeren sahne yer almakta. Uyarırım.

Couv_243652.jpg

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,860
5. kitabın son sayfasının eksik olduğu nasıl anlaşılıyor? Kastettiğiniz arka kapak mı?

Arka kapak da eksik ama sanki kitap anlamsız şekilde bir anda bitiyor. Ayrıca son yazısı da yok.

O yüzden bir sayfanın eksik olduğunu düşündüm. Sizde arka kapağın da olduğu bir versiyon mevcutsa paylaşabilir misiniz?

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
701
Arka kapak bu sitede idi :
Şu arama motoruyla indirdiğim de sizinki gibi idi:

burada maalesef ilk 4 kitap var:
Neredeyse, Amazon'dan 10 dolara Kindle edition indirecektim, ama boşuna para ödemiş olmayayım ?

Şimdilik, sizinkinden fazla bir şey elde edemedim

Son düzenleme:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,860
Arka kapak bu sitede idi :
Şu arama motoruyla indirdiğim de sizinki gibi idi:

burada maalesef ilk 4 kitap var:
Neredeyse, Amazon'dan 10 dolara Kindle edition indirecektim, ama boşuna para ödemiş olmayayım ?

Şimdilik, sizinkinden fazla bir şey elde edemedim

Yok, bir sayfa için boşuna para vermeye değmez. Ana konu zâten bittikten sonraki sayfa kayıp. Ben PDFlerini de kontrol ettim, orada da eksik. İngilizce çevirisi tam versiyondan yapıldırsa, oradan eklerim.

Şu an için serinin kalanına devam edeceğim.

12 Şub 2010
15,006
544,050
Sürükleyici, heyecan dozu yüksek maceralara devam.
Son kısmının olmaması heyecanımızın deşarj olmasını ertelemiş.
Ancak Diyarda bu gibi durumlar geçicidir. Mutlaka tamamlanacaktır eminim.
Yürekten teşekkürler sevgili Odenat dostum.