Son osmanlı Yandım Ali - Kanal Seferi - Suat Yalaz

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,452
Deliler Köyü
yandimali.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571
değerli üstad suat yalaz'ın bu güzel çizgi romanını yüksek çözünürlükte yeniden tarama yaparak üyelerinize armağan ederseniz sevinirim. şu andaki düşük çözünürlük çizgi romanın birçok yerinde resim ve yazıların kalitesini bozmuş durumda. teşekkürler

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,194
8,138
değerli üstad suat yalaz'ın bu güzel çizgi romanını yüksek çözünürlükte yeniden tarama yaparak üyelerinize armağan ederseniz sevinirim. şu andaki düşük çözünürlük çizgi romanın birçok yerinde resim ve yazıların kalitesini bozmuş durumda. teşekkürler

Denemeye değer değerli emekli kardeşim.
Bir ele atalım bakalım becerebilirmiyiz.
Selamlar.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571
çok teşekkür ederim üstad hacılı. suat yalaz gibi değerli bir çizgi roman çizerimizin eserlerinin her zaman yabancı çizgi roman çizerlerinden daha fazla bu güzel sitenizde yer alması ve türk çizgi roman severlerinize sunulması benim en büyük dileğim. inşallah karaoğlan başta olmak üzere tolga, bahadır, malkoçoğlu, akbulut ve müsaade ederlerse (almanca olarak yayınlanan tarkanı sitenizde gördüm. çeviri yapılıp yayınlanabilir) tarkan'ı yeniden yüksek çözürlükte tarama yapıp yayınlayabilirseniz ben dahil binlerce türk çizgi roman izleyicinizi mutlu edersiniz.
size ve bu siteye emeği geçen bütün üstad ve diğer değerli arkadaşlara çok teşekkür ederim.