Örümcek Adam ve Haydut Cin - The spider and the crime genie 5. Kitap

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,147
ÖRÜMCEK ADAM VE HAYDUT CİN-THE SPİDER AND THE CRİME GENİE/5.KİTAP/YEDİNCİ SERÜVEN/YAZAN JERRY SİEGEL/ÇİZEN REG BUNN/4 ŞUBAT 1967_20 MAYIS 1967 TARİHLERİNDE 16 SAYIDA İNGİLTEREDE LİON DERGİSİNDE YAYINLANMIŞTIR.
CEYLAN DERGİSİNDE İSE 73.VE 89. SAYILARDA /13 HAZİRAN 1967 İLE 3 EKİM 1967 TARİHLERİ ARASINDA HEMEN PEŞİSIRA YAYINLANMIŞTIR.BİZDE 15 SAYI BEŞER,1 SAYI 4 SAYFA OLDU-
ĞUNDAN 17.DERGİ OLAN 89.SAYIYA SARKMIŞ VE 1 SAYFA SON
SAYFA OLMUŞTUR.ÖRÜMCEK ÇOCUK/8. SERÜVEN /BAŞLAMIŞ-
TIR.

CBR LİNK:

dmd.jpg
,
1dud.jpg

26bib.jpg
,
spiderextra05.jpg

spiderpagebigaaaa.jpg
,
spideruk.jpg

68aga.jpg

ZAMANGEZGİNİ
resimbizim013mim.jpg

cd3avlv.jpg

Son düzenleme:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,147
doğrusu hayal kırıklığına uğradım.bu saat olmuş ilk ve tek değerlendirmeyi kendim yapıyorum.derleme yapmak tarama yapmaktan daha yorucu oluyor.basit derleme bile yorucu oluyor.ki ben fazladan kapak hazırlamak,bilgi ve görseller sunmak istiyorum.buda epey zamanımı alıyor.ayrıca,taramalar farklı kişilerden olduğu için,gözden geçirip düzenliyorsun,haftaya,devamı var ve tanıtım yazılarını siliyorsun/sevgili beşiktaşımın şampiyonluk posteri tanıtımını silmek zorunda kaldım/daha bir sürü uğraştırıcı zorluk çıkıyor.
Ama galiba boşuna oluyor.bende ham derleme ve taramalara mı dönsem acaba.beğendiğim çalışmalara yorum yazmak bir yana kendim için indirme yapamıyorum bir süredir.paylaşım benim için çok önemli ama ?????????

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,918
Değerli dostum,düşüncelerinize katılmamak mümkün değil...
Bazı konularda çok duyarsız kalabiliyoruz,ne kadar zorlukla hazırlanan bir kitabın bir teşekkürü fazlasıyla hak ettiğine inanıyorum.
Yinede çizgi roman adına paylaşıma devam...
Paylaşım ve emekleriniz için teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,938
Kasımpaşa
Geçenlerde bir paylaşım ile ilgili olarak dikatimi çekmişti..
Konu 500'e yakın tıklanmış yani okunmuş
ancak yalnızca bir yorum vardı,
o da şöyle
"link kırııııııık"
Bu nedenle sen paylaşımın yap at denize
balık bilmezse birileri bir zaman gelir bilir..
Sevgiler..

12 Şub 2010
15,006
544,114
Yeni çizgi roman paylaşımları, üstüste başka mesajların yoğun olarak yer alması nedeniyle ana sayfada görülmesinde zorluk yaşandığı ve bunun da sayın zamangezgini 'nin sitemine neden olduğu gibi başka arkadaşların da haklı görülen yakınmaları oldu ve bu husus epey tartışıldı bildiğim kadarıyla.

Çeviri balonlama için ayrı mesaj başlığı bu nedenle açıldığı gibi çizgi roman dışında bir çok paylaşımın yapılmasına yasak konulduğu da biliniyor.

Sabah saatlerinde bir paylaşımda bulunmak üzere foruma girdiğimde ana sayfada iki yeni paylaşım gördüm, ana sayfadaki mesaj panosunda sayın zamangezgininin bu paylaşımı görünmüyordu. Bu arada ben tarama yapmaya başladım ve şimdi yükleme hazırlığındayken örümcek adam ve cin paylaşımını görünce önce ona göz atayım dedim.

Örümcek Adam derlemeleri söz konusu olduunda " cangılda on kaplan gücünde " olan bendeniz:) dahi paylaşımı yeni görebildim sayın zamangezgini

Paylaşımlarınızı dört gözle beklerken bazen sisten, dumandan veya pazardan:) (gün) geç farkedebiliriz. Bunun, ilgisizlik olarak algılanmamasını rica ederim.

Daha sırada Tehlikeli Yediler var, sakın vazgeçmeyin.

Saygılarımla.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,215
Sarıyer
Pazar sabahı "03" paylaşım yapmak için oldukça geç bir saat, pazarsabahları geç kalkıldığı ve çoğunlukla aileye zaman ayrıldığı için pc başına geç oturuluyor, dolayısı ile de böyle şeyler ancak belirli bir saaten sonra farkediliyor. Bu paylaşım çarşamba akşamı saat 20 de yapılsaydı 24 saatte alacağı yorumu 4 saatte alırdı (zaten buraya yorum yazacak kişileri +/- 3 ile saymak mümkün).

82 sayfa boyunca örümcek haydut cinin başına sardığı çeşitli belalardan kurtulmak için didinip duruyor. Gayet başarılı bir derleme olmuş. Verdiğin emek ve harcadığın zaman için teşekkürler.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,147
SAĞOLUN DOSTLARIM.ORTAMI BİRAZ HAREKETLENDİRMEK İSTEDİM.
İLK İKİ KİTABIN /RENKLİ/ BALONLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADIM.AŞAĞIDA İLK SAYFAYI KARŞILAŞTIRMA OLANAĞI-
NI BULABİLİRSİNİZ.

11lzl.jpg

001006a.jpg

11a.jpg

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,635
metu
Paylaşım yapan arkadaşların emeklerinin gerekli takdiri almadığı belli.Bunun için ne kadar yazı yazsanız yine sonuç değişmeyecek.Derlemenin en az tarama kadar zor olduğunu tahmin ediyorum.Verdiğiniz emekler için çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,938
Kasımpaşa
Renklendirme mükemmel olmuş..
Çıtayı yükseltiyorsun..
Çizgi romanda devrim yapacaksan haberimiz olsun..
Sevgi ile kal..

12 Şub 2010
15,006
544,114
Sevgili dostlar, Ceylan'ların bitecek olmasına üzülmeyeceğimi, aksine sevineceğimi söylemiştim. Zira derlemeler devam edecekti.

Derlemelerin sevinci devam ederken büyük sürpriz geldi, renklendirilmiş Ceylan derlemeleri.

Renkler yakışır Ceylanlarımıza,

Çizgi Diyarındaki dostlar sınır tanımıyorlar. Daha yaşayacak çokça sevinçlerimiz olacağına inanıyorum. Yaratıcı düşünceye sahip dostlarımızla övünüyorum.

Gulyabani dostumun değindiği gibi Örümcek Ve Cin, 82 sayfalık heyecan fırtınası. Bir solukta okunuyor. Sağolun sayın zamangezgini.

Stuart Kamil

Yeni Üye
18 Tem 2009
56
34
Değerli Kardeşim,
Sürekli olarak siteye giremiyorum, girdiğimde de öyle fazla mesaj da yazmadım bugüne karar. Sanırım benim gibi çok "orta yaşlı" var böyle yapan. Ama bu emeğini takdir etmediğimiz, etmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Tam tersine bizler çok az kişinin bir başkasına duyabileceği kadar içten bir minnet duygusuyla bağlıyız size. Bana kırk yıl öncemi geri veren sizin gibi insanlara nasıl teşekkür etmem? Bir değil bin kere teşekkür. Kırık link için bildiren arkadaş sanırım büyük coşku ile indirmeye kalktığı anda yaşadığı düş kırıklığı ile yazmıştır bunu. Evet, birkaç link gerçekten kırık ve bu durum sizin büyük emek ve göznuru ile yaptığınızın işlerin paylaşılmasını engelliyor ne yazık ki. Bilmenizde yarar var.
Bu yazıyı her yeni 1001 Roman, Ceylan ya da onlardan kaynaklı herhangi bir çizgi roman taramasını gördüğünde içi pırpır eden ve sizlere bir değil binlerce kez içten teşekkür eden bir dostunuzun toptan teşekkürü olarak kabul edin lütfen. Ve merak etmeyin, sizin iyiliğinizin değerini "balık da biliyor Hâlik de biliyor"...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,411
Teşekkürler üstadım maalesef link sorunumuz var. :9

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,411
Teşekkürler zamangezgini,ellerinize sağlık.Bu şekilde hazırlaman bizler içinde kolaylık oldu.Basım tarihi1966 YILINDAN bile olsa benim için bugün yayınlanmış gibi heyecan verici.Bu sayfaların içinde benim anılarım var,cocukluğum var bir şekilde bizler yada bizim yaşımızdaki insanlar bu mecmualarla okuma alışkanlığı edindi yürekten teşekkürler ediyorum.