Milliyet Çocuk Çizgi Klasikler Sayı 181 - Balina Avcıları

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,591
balinaavclar.jpg
181balinaavclar.jpg

İyi okumalar.​

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
çocukken her hafta pazartesi gününü bekler millliyet çocuk dergisine kavuşmanın sevinciyle içindeki çizgi klasikleri büyük bir keyifle okurdum... şimdi sevgili bay posta sayesinde aynı keyifli duyguları yaşıyoruz... kendisine çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,881
Moby Dick, balinaları konu alan okuduğum ilk kitaptı, ortaokuldaydım ve kitap öyle kalındı ki, bizim oraların deyimiyle gavurun kafasına vursan müslüman olurdu:)

Ken Parker, Teks, Conan ve bir çok ÇR da balinalı maceralara ayrı bir sevgim vardır.

Bu paylaşım için baypostaya teşekkürler

Kapak tam sevdiğim türden; kar, kış, soğuk, kurtlar

Bunları sevdiğim de yine bir başka kitaptan ötürü

Jack London'un Kurtları Yıldıran Kış isimli kitabını da ortaokul öğrencisiyken bir kış günü okumuştum. Aynı lezzeti bulamamak korkusu ile şimdi okumaktan kaçınıyorum.

Saygılarımla.

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,477
Değerli kardeşim bu güzel seri senin özverinle tamamlanacak inşaallah.Sevgili kardeşim emeğinin karşılığı ödenmez biliyorum ama sen yine de teşekkürlerimi kabul edersen sevinirim,iyi geceler,sağlık ve huzur dolu günler dilerim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,270
Harika tarama,
emek ve
paylaşımınız için teşekkür ediyor,
saygılarımı sunuyorum.
Sağlıcakla kalın.

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,074
Sarıyer
Emilio Salgari'nin bu seriden çıkan bir kaç kitabını okudum hepsini de beğendim. Zamanında romanlarını oku(ya)madığımız yazarlarla bizleri tanıştıması açısından çok başarılı bir seri.

Teşekkürler.

Blade

Yeni Üye
22 Ocak 2023
30
73
Moby Dick, balinaları konu alan okuduğum ilk kitaptı, ortaokuldaydım ve kitap öyle kalındı ki, bizim oraların deyimiyle gavurun kafasına vursan müslüman olurdu:)

Ken Parker, Teks, Conan ve bir çok ÇR da balinalı maceralara ayrı bir sevgim vardır.

Bu paylaşım için baypostaya teşekkürler

Kapak tam sevdiğim türden; kar, kış, soğuk, kurtlar

Bunları sevdiğim de yine bir başka kitaptan ötürü

Jack London'un Kurtları Yıldıran Kış isimli kitabını da ortaokul öğrencisiyken bir kış günü okumuştum. Aynı lezzeti bulamamak korkusu ile şimdi okumaktan kaçınıyorum.

Saygılarımla.
Bunları yazdınız
ken parker conan ın balinalı maceralarını biliyorum tex in balinalı macerasının adını bilmiyorum adını linkini yazarsanız sevinirim iyi günler