Max-Him - Lady Fantasy (1985)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,607
35,140
İstanbul
51048962808_44e78433da_w_d.jpg

Max-Him; 1985 yılına ait "Lady Fantasy" gibi bir italo disco klasiğiyle bu müzik türüne ilgi duyanların kalplerinde yer etmiş Münih Almanya çıkışlı müzik grubudur. Ne yazık ki grubun solisti Florian Fadinger'ın 16 Ocak 2013'te hayata veda etmesiyle, bu grup da tıpkı diğerleri gibi dağılarak italo disco tarihinin tozlu sayfalarındaki yerini almıştır.

Şarkımıza gelince; şayet, zamanın Amerikan dans müziğine nazaran daha melodik, daha az agresif bir tür olan 'İtalo disco'dan hoşlanıyorsanız bu parçadan da muhakkak hoşlanacaksınızdır. (Görüntüler; Katalan TV kanalı TV'3'de 1984-1988 yılları arasında yayınlanan TV programı "Angel Casas Show"a aittir) Keyifli dinlemeler..
www.youtube.com/watch?v=4ABkUWB1kKk

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,607
35,140
İstanbul
Ellerine sağlık üstadım ben de sana flac versiyonunu hediye ediyorum.
Çok teşekkürler Kadir abi. Ses kalitesi mükemmel ve şu an büyük keyifle dinliyorum, sabahları yürüyüş yaparken de dinleyeceğim. Eski walkman'im Flac uzantısını desteklemiyordu lakin yenisi Flac da dahil bir çoğunu destekliyor çok şükür. Bu arada dosya ismini keşke Baltimora koymasaydın zira Baltimora da çok ünlü bir italo grubudur. İnsanların kafası karışmasın! :)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,980
52,941
Kendi Koltuğunda
Çok teşekkürler Kadir abi. Ses kalitesi mükemmel ve şu an büyük keyifle dinliyorum, sabahları yürüyüş yaparken de dinleyeceğim. Eski walkman'im Flac uzantısını desteklemiyordu lakin yenisi Flac da dahil bir çoğunu destekliyor çok şükür. Bu arada dosya ismini keşke Baltimora koymasaydın zira Baltimora da çok ünlü bir italo grubudur. İnsanların kafası karışmasın! :)
Beğendiğine sevindim üstadım. Ben Ülke sanıyordum. Demek şarkı gurubuymuş.
Max Him - Japanese Girl
Max Him - No Escape
Bunlar da var flac olarak
Ayrıca
Modern Talking - Back for Gold 2017
ful flac var..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,607
35,140
İstanbul

Beğendiğine sevindim üstadım. Ben Ülke sanıyordum. Demek şarkı gurubuymuş.
Max Him - Japanese Girl
Max Him - No Escape
Bunlar da var flac olarak
Ayrıca
Modern Talking - Back for Gold 2017
ful flac var..
Çoğu kişi ABD'deki Maryland eyaletinde bulunan Baltimore ile karıştırıyor bu ismi. :) Bu arada diğer şarkılara gerek yok zira çok yer kaplıyor. Düşünmen yeter Üstadım.