Marvel Gizli Savaş

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
312
Ben New Avengers ' ı okudum.Ama Gizli Savaş ' ı okumadım.New Avengers'ta bahsediyolar.İng ve ya Tr farketmez .Ya da biri olanları anlatabilir mi?

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
206
Önemli bir olay yok kısaca özet geçersek Nick Fury "süper kötü"leri parasal açıdan desteklediğine inandığı bir ülkeye süperkahramanlarla(daha sonradan oluşacak new avengers+daredevil+saçma sapan bir ajan :)) baskına gidiyor yakıyorlar yıkıyorlar sonra kahramanların hafızası siliniyor. Amaaaan çok saçmaydı boşver :D

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
312
ben yine bulamadım.En iyisi gidiym kitapçıya alıyım geliyim ya.Ya bi dakka ben Sivas'tayım gitçek kitapçı yok ki.:)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,043
İstanbul-İzmir
ben yine bulamadım.En iyisi gidiym kitapçıya alıyım geliyim ya.Ya bi dakka ben Sivas'tayım gitçek kitapçı yok ki.:)
yahu dedim ya sana mahçubum yanlış anlamışım:)
alma kardeşim sen alma Sivas,tada olsan alma ben aldım dünya para verip senin yüzünden:d
zamanı dolsun ya ben yada tarama işini profesyonel hale getirmiş arkadaşlardan biri ilede olsa foruma kazandırcam söz!
izin verilirse daha erkende yaparız:)

saintroyo

Yeni Üye
13 Tem 2011
8
4
hocam bende sanırım tam olarak 12 sayı var. eğer arıyorsan hâla buraya upload edebilirim.

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
nick fury ve bir kaç kahramanın dr.doom'a darbe yapmak için latveria'ya gitmesi vs vs :D