Manhattan Projeleri [TAMAMLANMIŞ]

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
205
3,224
RCO001.jpg

Infinite Oppenheimers. Ya ilk atom bombasını üretmek için kurulan araştırma ve geliştirme departmanı, bir dizi başka, daha sıra dışı programın paravanıysa? Ya bir neslin en parlak beyinlerinin bir araya gelmesi iyimserlik değil de önsezi işaretiyse? Ya her şey... ters gittiyse?

TÇÇT'nin eskiden Ç&B yaptığı, Jonathan Hickman'in yazdığı bu 25 sayılık enfes seriyi 3 Hobbit arşiv sitemizde sizlere sunuyorum.

Link:

100bullets

Yeni Üye
7 Eki 2020
56
196
Teşekkürler paylaşım için. Zamanında büyük bir keyifle okumuştum bu seriyi. Yazarı yine Jonathan Hickman olan ve bu seriye ek 4 sayılık bir hikaye daha var aslında. İsmi The Manhattan Projects: The Sun Beyond The Stars. Çeviri grubu olarak sizlerin de ilgisini çekerse bu hikayeyi de dilimize çevrilmiş olarak okumayı isterim doğrusu :)

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
205
3,224
Teşekkürler paylaşım için. Zamanında büyük bir keyifle okumuştum bu seriyi. Yazarı yine Jonathan Hickman olan ve bu seriye ek 4 sayılık bir hikaye daha var aslında. İsmi The Manhattan Projects: The Sun Beyond The Stars. Çeviri grubu olarak sizlerin de ilgisini çekerse bu hikayeyi de dilimize çevrilmiş olarak okumayı isterim doğrusu :)
İleride neden olmasın😉