MacGyver (1985-1992) Türkçe Dublaj Full Sezon

sirius77

Yeni Üye
26 May 2022
11
44
mv5bzt11.jpg

Angus MacGyver bir taksi şoförü iken taksisine aldığı bir müşterisinin hayatını kurtarmasıyla bu müşterisi için taksiciliği bırakarak gizli ajan olarak çalışmaya başlar. Bu olay MacGyver'ın hayatında bir dönüm noktası olmuştur ve artık maceradan maceraya yol alıcaktır. Sıradışı yöntemleri olan MacGyver, silah kullanmayı sevmediğinden fizik ve kimya bilgilerini kullanarak etrafında bulduğu araç ve gereçlerden kendi cephanesini, silahını, düzeneklerini oluşturabilme yeteneğine sahiptir. Silah kullanmayı sevmemesi dışında şiddetten de hoşlanmayan MacGyver, soğukkanlılığı ve zekasıyla düşmanlarını alt etmeyi biliyor. Dizinin yardımcı karakteri Pete Thornton ise MacGyver'ın en yakın arkadaşı ve patronudur. Ayrıca en zor zamanlarda McGyver'ın hayatını kurtaran isim olmuştur. Aynı şekilde MacGyver'da en zor zamanlarda Pete'ın hayatını kurtaran kişi olmuştur.

Ses Dosyası Dvripten Alınmış Olup Bluray Sunuma Senkron Edilmiştir Eksik Ve Sansürlü Kısımlar Orjinal Dilde Bırakılmıştır İlk 5 Sezon Yarıya Kadar Adobe Kullanıldıgı İçin AAC Formatındadır Geri Kalan Bölümler Sony Vegas Yapılmış Olup AC3 Formatındadır

Uyumlu Torrent Dosyası İçinde

Sezon1

Sezon 2

Sezon 3

Sezon 4

Sezon 5

Sezon 6

Sezon 7

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,924
52,663
Kendi Koltuğunda
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin.

sirius77

Yeni Üye
26 May 2022
11
44
sorun yok başka tarayıcı yada modem reset atıp denedinizmi ? ama drive kendi yogunluktan izin vermeye bilir

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,924
52,663
Kendi Koltuğunda
sorun yok başka tarayıcı yada modem reset atıp denedinizmi ? ama drive kendi yogunluktan izin vermeye bilir

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin

Başka tarayıcılardada aynı indiremiyoruz sonra yine eneriz ellerine sağlık internette tüm sezon var ama alt yazılı

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571
değerli üstadım MacGyver.S02E20.1080p.BluRay.x265-RARBG ses dosyası eksik. eğer elinizde varsa yükleyebilirmisiniz. teşekkürler

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571
değerli üstadım MacGyver.S06E03.1080p.BluRay Senkronlu Ses dosyası eksik. eğer elinizde varsa yükleyebilirmisiniz. teşekkürler

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571
değerli üstadım .MacGyver.S05E08 Senkronlu Ses dosyası eksik. eğer elinizde varsa yükleyebilirmisiniz. teşekkürler

sirius77

Yeni Üye
26 May 2022
11
44
evet maalesef eksik elime geçerse eklerim su an zor ama sezon 6-3 degil bölüm 4 eksik

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571
üstadım. rus kinogo sitesinde a takımı tv dizisinin 1080p kalite videolarını buldum fakat bendeki türkçe ses dosyalarına uyum sağlamadığı için indirmekten vazgeçtim. sizde 1080p videolara uygun ses dosyalarına ulaşabilirseniz çok güzel bir seri olur. teşekkürler.

sirius77

Yeni Üye
26 May 2022
11
44
üstadım. rus kinogo sitesinde a takımı tv dizisinin 1080p kalite videolarını buldum fakat bendeki türkçe ses dosyalarına uyum sağlamadığı için indirmekten vazgeçtim. sizde 1080p videolara uygun ses dosyalarına ulaşabilirseniz çok güzel bir seri olur. teşekkürler.
hocam bende atakımı ful sezonları vardı hdd bozulunca tamamen silindi eger sende varsa rip linkiyle beraber sesleri ulaştırırsan senkron yaparım bende sadece 1 sezon var

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
273
571

değerli üstadım. indirfully.com.sitesinde A Takımı İndir Türkçe Dublaj 1983 Boxset Boyut:23-gb rar dosyası var. bende mega dosyası ile indirmeye çalışıyorum. fakat 6 saatte bir sadece 2gb. indirme yapabiliyor. teşekkürler.

sirius77

Yeni Üye
26 May 2022
11
44
buldum bir şekil indiriris de hacı çok eksik var o payaşımda zaten 1 sezon var zaten

indir yarısını bulduk yie eksik çok
sezon 5 ten 11 bölüm var.. ..sezon 4 ten 14 bölüm var ... sezon 3 18 bölüm var ... en az sezon 2 4 bölüm var

Son düzenleme:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,219
3,880
Osmaniye
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin.

Üstadım, maalesef Google Drive bazen bu şekilde uyarı verebiliyor, yapmanız gereken sanırım en az 24 saat yani bir gün bekleyip sonra tekrar deneyin. Bu da olmazsa tarayıcınızdaki google hesabınızdan çıkın yahut google hesabınızı girmediğiniz başka bir tarayıcıdan google drive adresine girmeyi deneyin. İnşallah yardımcı olmuşumdur.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,219
3,880
Osmaniye
mv5bzt11.jpg

Angus MacGyver bir taksi şoförü iken taksisine aldığı bir müşterisinin hayatını kurtarmasıyla bu müşterisi için taksiciliği bırakarak gizli ajan olarak çalışmaya başlar. Bu olay MacGyver'ın hayatında bir dönüm noktası olmuştur ve artık maceradan maceraya yol alıcaktır. Sıradışı yöntemleri olan MacGyver, silah kullanmayı sevmediğinden fizik ve kimya bilgilerini kullanarak etrafında bulduğu araç ve gereçlerden kendi cephanesini, silahını, düzeneklerini oluşturabilme yeteneğine sahiptir. Silah kullanmayı sevmemesi dışında şiddetten de hoşlanmayan MacGyver, soğukkanlılığı ve zekasıyla düşmanlarını alt etmeyi biliyor. Dizinin yardımcı karakteri Pete Thornton ise MacGyver'ın en yakın arkadaşı ve patronudur. Ayrıca en zor zamanlarda McGyver'ın hayatını kurtaran isim olmuştur. Aynı şekilde MacGyver'da en zor zamanlarda Pete'ın hayatını kurtaran kişi olmuştur.

Ses Dosyası Dvripten Alınmış Olup Bluray Sunuma Senkron Edilmiştir Eksik Ve Sansürlü Kısımlar Orjinal Dilde Bırakılmıştır İlk 5 Sezon Yarıya Kadar Adobe Kullanıldıgı İçin AAC Formatındadır Geri Kalan Bölümler Sony Vegas Yapılmış Olup AC3 Formatındadır

Uyumlu Torrent Dosyası İçinde

Sezon1

Sezon 2

Sezon 3

Sezon 4

Sezon 5

Sezon 6

Sezon 7

Elinize emeğinize sağlık. Teşekkür ederiz.