Laura Barbosa

ilhanx

Süper Üye
15 Ağu 2009
5,401
187
Laura Barbosa
Laura Barbosa uluslararası düzeyde toplanır ve Halkla koleksiyonlar ile Yayınlandı sanatçıdır. Onun sanat HGTV üzerinde özellikli olmuştur, Saç's Nasıl Dergi, NY SANATLAR Dergi, Forbes ve daha fazlası. Her müşteri İspanya, Avustralya, İngiltere, Kanada ve 50 Türkiye States.Artist Bildirimi'nde ikamet: My Sanat, ancak belli konularda veya dünyamızın konulara yönelik değil benim genel tutumu tek bir özel stil tanımlamak değildir. Benim Resim benim bireysellik, spontan düşünce ve fikirleri taşır. Aklımın en derin köşesine bir yolculuk gibidir. Diğerleri zenginliğin bir utanç "olarak bilinçaltı bir renkli dünyasında düşünce" nitelendirdi var. Seçilen Sergiler: May 2010 - Tüm Amerika Turu - Las Vegas Art District, Nevada USADecember 2009 - Tüm Amerika Turu - Chalk Farm Galerisi, NM USADecember 2009 - Tüm Amerika Turu - Miranda Galerisi, 2007 yılının Laguna Beach CAMarch - Asbury Park NJ Splash Çağdaş Galerisi. March Madness Show - Sergi üzerinde Exhibit.July 2005, 2006, 2007, 2009 - Stover Mill, 56, 57 & 58 Yıllık Tinicum Sanat Festivali-Erwinna Pennsylvania - 7 Eserleri 6 çalışır.

bar116.jpg

bar117.jpg

bar118.jpg

bar119.jpg

bar120.jpg

bar1x.jpg

bar2l.jpg

bar3w.jpg

bar4m.jpg

bar5.jpg

bar6m.jpg

bar7g.jpg