KIZIL MASKE / 1953

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,065
6,273
Sanat konuları , hiç şüphesiz aynı zamanda ilgi , beğeni alanları . İlgi ve beğeni söz konusuysa , sadece izlemek ya da okumakla kalınmıyor , araştırma ve paylaşma gibi faaliyetler de ardından geliyor. İyi ki de bu faaliyetlere önem veren dostlarımız var , bir çok eseri okuma imkanı buluyoruz. Diyarımızda , bir çok dostumuzun özellikle son zamanlarda sundukları belirli paylaşımlarla , neredeyse paylaşımlarından hareketle tanınır duruma geldiklerini görüyorum. Geçen gün , @dedo11 dostumuz '' ben pek paylaşımda bulunanların isimlerine bakmıyorum , ama eski bantlar görüyorsam , biliyorum ki paylaşımı yapan kişi ritvan'dır '' anlamına gelen bir mesaj yazdı. Gerçekten de , İtalyanca çizgi romanları , dilimize çevrilen Fransız çizgi romanları , Hellboy çizgi romanlarını , Esse Gesse dönemi çizgi romanlarını , Teks maceralarını , yabancı çizgi roman sanatçılarına ait '' art book ''ları , bilim alanlarıyla ilgili çizgili anlatımlı kitapları ... - örnekleri çoğaltmak mümkün - paylaşan dostlarımızı neredeyse paylaşımlarından tanıma durumuna geldik . Bu durum , bir bakıma diyarımızdaki eserlerin çok çeşitli olmasına , oldukça zengin birikimli arşiv oluşmasına neden olması açısından sevindirici. Bu ortamda , dostumuz Sn. @ritvan da oldukça güç bir iş başararak , titiz araştırmaları sonucu paylaşımlarıyla , ismine bakılmaksızın tanınır hale geldi. Her sabah merakla okuduğum paylaşımlarıyla ilgili olduğu gibi , bugünkü paylaşımı için de kendisine teşekkür ediyorum. Sağ olun @ritvan .

Son düzenleme:

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
224
1,035
başlıkta belirtilmediği için hangi gazetede yayınlanmış diye soracaktım ama küpürün içinde Gece Postası diye yazılıymış