Kelebek Gazetesi (28 Temmuz 1975) *Küpürler

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,597
35,004
İstanbul
'Kelebek', Valide hanımın gençliğinde okuduğu bir gazeteydi. Sonraları Hürriyet'in ilavesi olmuştu. Bu arada dün "Fato" abla 77 yaşına bastı. (Doğumu 12 Aralık 1942) Bu kıymetli paylaşımınız vesilesiyle, en sevdiğim Yeşilçam aktristlerinden olan kıymetli sanatçımıza sağlıklı ve huzur ömürler diliyor, sizlere de teşekkürlerimi sunuyorum. Sayenizde bol bol nostalji yaşıyoruz Üstadım. İyi ki varsınız!

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,675
'Kelebek', Valide hanımın gençliğinde okuduğu bir gazeteydi. Sonraları Hürriyet'in ilavesi olmuştu. Bu arada dün "Fato" abla 77 yaşına bastı. (Doğumu 12 Aralık 1942) Bu kıymetli paylaşımınız vesilesiyle, en sevdiğim Yeşilçam aktristlerinden olan kıymetli sanatçımıza sağlıklı ve huzur ömürler diliyor, sizlere de teşekkürlerimi sunuyorum. Sayenizde bol bol nostalji yaşıyoruz Üstadım. İyi ki varsınız!
Sevgili Baltimora Kardeşim; A4 tarayıcımla küpür olarak paylaştığım bu gazeteleri, zamanla bütün olarak paylaşacağımı bilmenizi isterim. Sizler de iyi ki varsınız. Teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,597
35,004
İstanbul
Sevgili Baltimora Kardeşim; A4 tarayıcımla kupür olarak paylaştığım bu gazeteleri, zamanla bütün olarak paylaşacağımı bilmenizi isterim. Sizler de iyi ki varsınız. Teşekkürler.
Bu çok güzel havadis Üstadım. Sayenizde gazeteler kısmı çok zenginledi, böyle giderse de daha da zenginleyecek. Sizi takip etmeye devam ediyoruz. :) Sevgiler, saygılar..