Kayıp paylaşımım kalmadı

12 Şub 2010
15,006
544,083
Sevgili dostlar

Gözümden kaçmış olabilecekler hariç, çizgi roman paylaşımlarımdaki kayıpları sanıyorum telafi ederek yeniden paylaştım.

Bu kayıptan önce bu paylaşımlardaki sunumlar, görsellikleri yerine koymam mümkün değildi. En önemlisi ise değerli yorumlarıyla destek olan dostlarımızın emeklerini yerine koymak hiç mümkün değil.

Bir an önce yeniden paylaşabilmek adına etiket dahi ekleyecek zaman ayıramadım.

Bir daha benzer felaketin yaşanmamasını diliyor, tüm Çizgi Diyar'lı dostlara tahammülleri ve anlayışları için şükranlarımı sunuyorum.

Bundan sonraki paylaşımlarım yeni paylaşım olacaktır.

Saygılarımla.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Fedakarlığınız ve nezaketiniz için binlerce teşekkür ederiz, sayın Üstadım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,930
Kasımpaşa
Duble yol gibi.. Duble emek.. Nazar değmesin, muhteşem bir sabır, çalışkanlık, kadirşinaslık... Paylaşma isteği.. Ne diyeyim.. Bunların bir bende olsa Nasa'ya Başkan olurum ama yok.. Ömrüm gıpta etmekle geçti böyle insanlara... Sağol, varol çok yaşa.. Sıkıntı, dert kapından uzak dursun... Saygılar sunarım sayın üstadım...

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,379
12,993
iskenderun-Hatay
Acaba tekrar kaybolmasını önleyecek sistem kuruldu mu? Bazı paylaşımları nasıl olsa sitede var sonra indiririm diyorum ama bir gün bir de bakıyorum son bilmem kaç aydır yapılan paylaşım buharlaşmış.Sevgili profesör arkadaşımıza kayıpları tekrar kazandırdığı için teşekkürler..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,853
Helal olsun bir dünya paylaşım çift dikişli oldu.
Sessizce yeniden hizmete açıldı.:Ğ:Ğ
Tekrar teşekkürler büyük şef

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,130
hiçbiryerde :)
Bir şey diyeceğim, desem halk razı değil,
demesem Hak! Yok canım o kadar da değil:)
Ağabey eline, güzel gönlüne sağlık, bizimki
muhabbet, gerisi boş, gerisi kafiye bile değil!
Öylesine sıralanan kelimeler ne ifade eder?
İşte, geliyoruz dünyaya ve gidiyoruz, ne getirdik
ki ne götürelim. Profesör ağabeyimiz gibi elden
geldiğince hayata güzellik katmaya çalışan, iyi
yürekli olanlara, olmaya gayret edenlere ne mutlu!

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,907
5,301

Sayın Profesör ;

Sen emeğin ve paylaşımın profesörüsün. Başka söze gerek var mı.

Sundun yetmedi sunduklarını alamayanlar için ( ben de bazılarından yararlanamamıştım ) kayıpları tekrar sundun.

Ben de kayıplardan kurtarılanları bazen indirip indirmediğimi anımsamadığımdan o sayfalara acaba yazmış mıyım ( yorum demeye dilim varmıyor sizin emeklerinizin yanında ) diye bakıyorum. Bazen yazmış olduklarımın silindiğini anladım. Ama bunun pek önemli olduğunu hiç düşünmedim. Bizim iki satır yazımız Sen ve senin gibilerin emekleri ile karşılaştırılması mümkün olmayacak kadar önemli emek harcadığınız sunumları kurtardığınız gibi ( Sizinki Güneş bizimki toz ) unutmamış şu cümleleri yazmışsın : "En önemlisi ise değerli yorumlarıyla destek olan dostlarımızın emeklerini yerine koymak hiç mümkün değil." Yahu sen ne biçim adamsın. Sen ne kadar ince adamsın. Sen ne kadar düşünceli bir adamsın. Sen "Adam gibi Adamsın".

Sen ve senin gibiler eksik olmasın. Sağ olun , var olun ve toplumda çoğunluk olun ( dilek ) !.....

( *Not : Belki gözünden kaçar diye buraya da yazıyorum. Evrenin Çizgilerle Tarihi 7 bölümdü ama ben 4 bölümüne erişebildim. Ben mi atladım yoksa sen mi sunmadın. Sunmadıysan dört gözle diğer bölümleri bekliyoru / m / z . )

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
544,083

( *Not : Belki gözünden kaçar diye buraya da yazıyorum. Evrenin Çizgilerle Tarihi 7 bölümdü ama ben 4 bölümüne erişebildim. Ben mi atladım yoksa sen mi sunmadın. Sunmadıysan dört gözle diğer bölümleri bekliyoru / m / z . )

" Evrenin Çizgilerle Tarihi " paylaşımını ben yapmadım sevgili dedo11:)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,398
26,339
İstanbul
300'e yakın paylaşımı paylaşmak tek başına büyük bir iş iken kayıp sonrası aynı paylaşımları
fazlasıyla tekrar paylaşmak her babayiğidin harcı olmasa gerek.
Teşekkürler Haluk Ağabey.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,570
Emek üstü emek...
Fedakarlık üstüne fedakarlık,
harcanan duble zaman
ve bunların hiçbirinin önem arz etmediği koca bir gönül...
İşte Sayın "Profesör"...
Teşekkürler sayın abimiz;
hakkınızı helal ediniz.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif