KARA MURAT 685

Beykent Çizgi

Yeni Üye
30 Ocak 2017
19
94
Sevgili Altan ve Drzeko'ya bu eşsiz eseri bizlere kazandırdıkları için teşekkür ederim. Mükemmel bir iş çıkardılar.
tamamı fasikül olarak 946 sayı olan, dergilerin 685. sayıdan sonra tekrar maceralar olduğu için burada bitmesi beni üzdü.
Büyük usta Abdullah Turhan bıraktıktan sonra seriye Ertan Tan devam etmiş ve en az 5 tane macera çizmiştir.
devam sayılarda ki maceralar tekrar olabilir ama çizimler Abdullah Turhan'ın çizimlerine sadık kalınarak Ertan Tank tarafından tekrar çizilmiştir. o yüzden bence 794 sayıya kadar devam etmelidir, tabii ki bu benim şahsi fikrim.

Burada ki tekrar maceralar Ertan Tank tarafından tekrar çizilmiştir.
686-713 Kralın Sevgilisi (Tekrar: Ölüm Emri)
713-743 Kanlı Aşk (Tekrar: Pekin Celladı)
743-771 Kanlı Prenses (Tekrar: Kardeş Kanı)

Bu Macera Süleyman Gök tarafından çizilmiştir. Kara Murat'ın yarım kalan tek macerasıdır...
771-794 Dişi Şeytan
Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim..

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,991
106,574
Sevgili Altan ve Drzeko'ya bu eşsiz eseri bizlere kazandırdıkları için teşekkür ederim. Mükemmel bir iş çıkardılar.
tamamı fasikül olarak 946 sayı olan, dergilerin 685. sayıdan sonra tekrar maceralar olduğu için burada bitmesi beni üzdü.
Büyük usta Abdullah Turhan bıraktıktan sonra seriye Ertan Tan devam etmiş ve en az 5 tane macera çizmiştir.
devam sayılarda ki maceralar tekrar olabilir ama çizimler Abdullah Turhan'ın çizimlerine sadık kalınarak Ertan Tank tarafından tekrar çizilmiştir. o yüzden bence 794 sayıya kadar devam etmelidir, tabii ki bu benim şahsi fikrim.

Burada ki tekrar maceralar Ertan Tank tarafından tekrar çizilmiştir.
686-713 Kralın Sevgilisi (Tekrar: Ölüm Emri)
713-743 Kanlı Aşk (Tekrar: Pekin Celladı)
743-771 Kanlı Prenses (Tekrar: Kardeş Kanı)

Bu Macera Süleyman Gök tarafından çizilmiştir. Kara Murat'ın yarım kalan tek macerasıdır...
771-794 Dişi Şeytan
Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim..
Eğer elinizde bahsettiğiniz sayılar varsa tarama ve düzenlemesine seve seve yardımcı oluruz.