İZMİR 25 Ocak günü toplanıyoruz.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,738
44,185
denize sıfır
Eğer çok yağmurlu olmazsa 25 ocak günü Kahverengi cafede toplanıyoruz.
Her türlü kitap ve harddisk getirebilirsiniz.
Ben laptop ile geleceğim çıplak resimlerim var göstermem lazım.:D
Sonra ben duymadım, ses çok uzaktan gelmişti anlamam.:)
Özledim, görüşmek üzere.:)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
894
4,665
İzmir
İşin içinde pisi pisine bıçaklanmak olunca,mecburen geleceğiz artık. Ali Bey şu hard diskinizi de getirin ve benden alacaklarını kaydedersiniz.
Görüşmek üzere, o hafta sonu inşallah yeni çalışmam olan Timour'un birinci sayısını bitirip sitemize yüklemiş olacağım.

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
894
4,665
İzmir
Bu çok güzel bir haber Ali Bey. Ben şu an tercümeyi bitirip, balonlamaya başlamıştım. Hızlı gidiyorum. Toplantıdan önceki gün biterse siteye yüklerim. Bu çizgi romanda o kadar çok üst yazı var ki, normal daha önce yaptığım çevirilerin iki katı neredeyse. O yüzden çok vakit alıyor. Tercüme konusunda bana yardım edecek arkadaşı asla zor durumda bırakmam. Yani tam bir ortak çalışma yapmak isterim. Detayları toplantıda konuşuruz.

Amonopsis

Yeni Üye
19 Ara 2011
61
211
Sayın Üyeler Merhaba, Ben de Yeni üyelerinizden olup, Dikili - Çandarlı beldesine Ankara'dan Yeni taşındım ve Emekliliğin Keyfini Sürüyorum.Sizlerle tanışmak Bir Tex sever olarak Renkli Tex'ler konusunda yapabileceğim yardımlaşma için fikirlerinizi almak isterdim. Tabii Buluşma Yeri ve zamanı konusunda detaylı bilgi verebilirseniz. İzmir'in Yabancısıyım ve Çandarlı'dan Geleceğim.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,948
23,819
Kıbrıs
Büyükbeyaz Ali Bey dostum hiç böyle bıçak zoruyla ayarlanan toplantı
duymamıştım.Bıçağınız keskin;toplantınız neşeli olsun!

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,738
44,185
denize sıfır
Sayın Üyeler Merhaba, Ben de Yeni üyelerinizden olup, Dikili - Çandarlı beldesine Ankara'dan Yeni taşındım ve Emekliliğin Keyfini Sürüyorum.Sizlerle tanışmak Bir Tex sever olarak Renkli Tex'ler konusunda yapabileceğim yardımlaşma için fikirlerinizi almak isterdim. Tabii Buluşma Yeri ve zamanı konusunda detaylı bilgi verebilirseniz. İzmir'in Yabancısıyım ve Çandarlı'dan Geleceğim.

Değerli ağabeyim, yarın Dindar sizin için kroki çizer. Garajdan oraya hangi otobüs, dolmuş vs. geliyorsa buraya yazarız. Bekliyoruz.:)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,462
8,593
İzmir

Değerli ağabeyim, yarın Dindar sizin için kroki çizer. Garajdan oraya hangi otobüs, dolmuş vs. geliyorsa buraya yazarız. Bekliyoruz.:)

Adresimiz çok basit, arkadaşlar. İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesinin Basın Sitesi Acil girişinin tam karşısındaki Kahverengi Cafe'deyiz. Şehirler arası terminale geldiğinizde ulaşım firmalarının Yeşilyurt servislerine yada doğruca Yeşilyurt dolmuşlarına bindiğinizde Yeşilyurt Devlet Hastanesinde ineceğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Dediğim gibi, Acilin Basın Sitesi girişindeyiz.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,655
İzmir
Sevgili Ali Ağabeyim ve değerli dostlarım,
Bu sefer toplantıya katılamayacağım.
İşlerimle alakalı çok yoğun bir dönemdeyim.
Ne yazık ki pazarları da mesai yapıyorum.
Uzun bir aradan sonra bugün foruma girebildim.
Ama işleri kolayladık, kaldı 3 hafta sonra eskisi gibi özgür takılabilirim.
:D

Hepinize sevgi ve selamlar.

Son düzenleme:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,929
TAM 35
Bu seferlik beni de bağışlayın dostlar.Çok önceden planlanmış başka bir toplantıya katılmak zorundayım.Tam okullar tatil olmuşken iyi olacaktı ama kısmet değilmiş.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
894
4,665
İzmir
Ali Bey, yine bıçağı karıştırırsanız işin içine, gelecek toplantıya yine hiç kimse gelmez. Siz en iyisi gelenlere promosyon bir şeyler vereceğiz deyin. Yoksa bizim toplantılar passolig protestosu yapan Türkiye Futbol Ligi'nde tribünleri doldurmayan seyircileri gibi olacak.