Gordon cilt 2 çıktı

Büyülü Dükkan

Onursal Üye
25 May 2011
658
1,490
10259328_10152419899708024_1583550807822577303_n.jpg

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,953
Kapaktaki tipler Dan Barry'nin d2012 Martian Baby isimli macerasının karakterleri. Başarılı bir reprodüksüyon olmuş. İçerikte de Dan Barry imzalı işler olsaydı daha iyi bir örtüşme gerçekleşirdi diye düşünüyorum. Umarım Dan Barry imzalı işleri de basar Büyülü Çizgiroman.

Ertuğrul Edirne çizimi olan ilk sayının kapağını da beğenmiştim. Ama sanki bu başka bir çizerin elinden çıkmış gibi. Belki Dan Barry çizgilerine benzetmek için gösterilen çaba nedeniyledir, ki özellikle Gordon sanki onun elinden çıkmış kadar başarılı resmedilmiş.

Umarım yazım hataları da minimuma indirgenmiştir de sevdiğimiz bu çizgiromanı keyifle okumamızın önünde engel kalmamış olur. :)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,962
Büyülü Dükkanı düzenli bir şekilde hem Kızılmaske'yi hem de Gordon'u bastığı için kutluyor, tebrik ve teşekkür ediyorum. Kitap hakkında ön bilgi sunması, kronolojik sırayla gitmesi, düzenli olarak her ay çıkartması en büyük artıları.

Umarım yazım hataları da minimuma indirgenmiştir de sevdiğimiz bu çizgiromanı keyifle okumamızın önünde engel kalmamış olur. :)

Sevgili Abartman nazikçe bahsetmiş :) ben de okurken rahatsız oldum açıkçası. Cümle düşüklükleri, eksik harfler malesef oldukça fazla. İlk sayılarda olur böyle şeyler diyelim, İlyas bey eminim bu konuda gerekli ihtimamı gösterecektir, işinin ehli bir insan sonuçta.

Büyülü Dükkan

Onursal Üye
25 May 2011
658
1,490
Büyülü Dükkanı düzenli bir şekilde hem Kızılmaske'yi hem de Gordon'u bastığı için kutluyor, tebrik ve teşekkür ediyorum. Kitap hakkında ön bilgi sunması, kronolojik sırayla gitmesi, düzenli olarak her ay çıkartması en büyük artıları.

Sevgili Abartman nazikçe bahsetmiş :) ben de okurken rahatsız oldum açıkçası. Cümle düşüklükleri, eksik harfler malesef oldukça fazla. İlk sayılarda olur böyle şeyler diyelim, İlyas bey eminim bu konuda gerekli ihtimamı gösterecektir, işinin ehli bir insan sonuçta.
Sevgili dostlar olumlu eleştirileriniz için teşekkürler ilerde çkacak sayılarda daha dikkatli davranmak için elimizden gelen yapacağız...
Dan barry lerde mc raboy lardan hemen sonra başlayacak merak etmeyin ...