Girls Sayı 4 (Çeviri ve Balonlama)

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,093
1otx6p.jpg

Çeviri : Hunkaan - Düzenleme : Tamer Özcan

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,655
İzmir
Sevgili bozan,
Yeni sayı için teşekkürler.
Oldukça ilginç bir konusu var. Merakla takip ediyorum.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Bu serinin akibeti noldu nerdeyse 1 sene önce okumuştum ve hoşuma gitmişti yarıda kaldı galiba kimse yapmıyor sanırım.Bir bilgisi olan var mı?

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
971
Acıbadem - İstanbul
Bu serinin akibeti noldu nerdeyse 1 sene önce okumuştum ve hoşuma gitmişti yarıda kaldı galiba kimse yapmıyor sanırım.Bir bilgisi olan var mı?

Ne olsun ki Volkan, :) 24 sayı sürüp bitti.

Dizilerde sonunu görmeden çeviri işine başlamak çok riskli. Altından kalkılamayacak işlere kolları sıvamamak lâzım.

Sonunun böyle olacağını bildiğimden, ben İngilizcesini okudum. Pek de hoş idi, Luna Biraderler'den benzer çizgide işler bekliyorum.

Son düzenleme:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Hımm biliyorum abi o kadar sürdüğünü 4.kitabı okuduktan sonra araştırmıştım. off en uyuz olduğum şey de bu yav manga da da öyle harika bir seriye başlanıyor ve devamı getirilmiyor bare başlama da bizde meraktan çatlamayalım :S Azcık daha ingilizcem olsa okurdum bende neyse kısmet artık zaten artık önce ne kadar çevrildiğine bakıyorum öyle başlıyorum okumaya ilerde çat diye kesiliyor sinir oluyorum. Sağolasın abi bilgi için yine de;)

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
971
Acıbadem - İstanbul
Hımm biliyorum abi o kadar sürdüğünü 4.kitabı okuduktan sonra araştırmıştım. off en uyuz olduğum şey de bu yav manga da da öyle harika bir seriye başlanıyor ve devamı getirilmiyor bare başlama da bizde meraktan çatlamayalım :S Azcık daha ingilizcem olsa okurdum bende neyse kısmet artık zaten artık önce ne kadar çevrildiğine bakıyorum öyle başlıyorum okumaya ilerde çat diye kesiliyor sinir oluyorum. Sağolasın abi bilgi için yine de;)

Bir baktım da, sanırım yanlış hatırlamışım. Dizi 2005 - 2007 arasında yayınlanmış. Yani arkadaşlar sonunu görmüşler işe başlarken.

Anlaşılan sadece altından kalkamayacakları bir işe kolları sıvamışlar.
:)
Neyse, yine de ellerine sağlık, bu sayede Luna Biraderleri tanıdık.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Evet abi haklısın ellerine sağlık yine de ama bitirseymişler daha harika olurmuş napalım kısmet değilmiş