Geçmiş olsun sevgili yaşlıkurt

12 Şub 2010
15,006
544,088
Nutkum tutuldu resmen

Dostumuz yaşlıkurt ağır bir iş kazası geçirmiş bir hafta önce

Allah korumuş, hayati tehlike olmadan kırıklarla atlatmış ve hastanede yatıyor şu an

Buna rağmen renkli Zagor çevirip balonlayarak hastaneden paylaşmış

Dünyada başka örneği olmadığına eminim

Büyük geçmiş olsun diyerek Allah'tan acil şifalar diliyorum

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,149
hiçbiryerde :)
İnanamıyorum, şu an telefon ile yazmaya çalışıyorum. Ciddi bir iş kazası geçirmesine rağmen 'paylaşmak'tan vazgeçmeyen yaşlıkurt,
ne diyeyim geçmiş olsun, elimizden gelecek bir şey olursa yazın lütfen... Allahım yarabbim, bugün lion dostumuzun paylaşımına yazmıştım, arkasından... Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kkavuşursunuz yaşlıkurt dostum.

kitapsever111

Yeni Üye
5 Haz 2013
54
143
Canıyla uğraşan insan kendi derdiyle kıvranırken Yaşlıkurt dostlarını sevindirme derdiyle kıvranıyor. Fedakarlık denen erdemin tecessüm şekillerinden birine tanık olduk. Allah böyle insanları başımızdan eksik etmesin. İnşallah bu da Yaşlıkurt dostumuzun başına gelen son kötü şey olur.
Büyük geçmiş olsun.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
894
4,665
İzmir
Geçmiş olsun sayın yaşlı kurt. Kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı Allah'tan temenni ederim.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,211
Germany
Hepinize çok teşekkürler sevgili dostlarım.
Bu ne kadar güzel bir forumdur ki ve içindeki insanlar ne kadar güzel insanlardır ki, hiçbirini şahsen tanımasam da, her biri benim ailemden biri gibi oldu. Her biriniz ayrı ayrı çok değerli şahsiyetlersiniz.
Ayağıma ameliyatla platin taktılar, bir iki güne kadar eve dönüyorum.
Hepinize Almanya'dan kucak dolusu sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,438

Geçmiş olsun sayın "yaşlıkurt", bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum.
Demek ki siz de son bir yılda iş kazası geçiren 2 milyon kişiden biri oldunuz (kazayı Türkiye'de geçirdiğinizi farzederek bu istatistiği verdim) Allah korumuş. Kendinize iyi bakın.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,560
Sevgili yaşlıkurt ,
Geçmiş olsun , en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle...