FRP & Magic 18 - Haziran Temmuz 2001

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,224
5,058
Merhaba.. Paylaşım için teşekkürler. Bu dergiyi zamanında alırdım ama kimi sayıları hep eksik kalmıştı bende.
Eğer elinizde varsa, 12, 13 ve 15. sayılarını öncelikli paylaşır mısınız lütfen?

Bir de -emin değilim kaç sayı çıktı bu dergi?- 20. sayı ve sonraki sayıları varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
425
4,608
İstanbul
Merhaba.. Paylaşım için teşekkürler. Bu dergiyi zamanında alırdım ama kimi sayıları hep eksik kalmıştı bende.
Eğer elinizde varsa, 12, 13 ve 15. sayılarını öncelikli paylaşır mısınız lütfen?

Bir de -emin değilim kaç sayı çıktı bu dergi?- 20. sayı ve sonraki sayıları varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba @murats,

Bende olan iki sayısını da paylaştım.
Sizdeki sayılar duruyorsa onları tarayabiliriz.

Selamlar,
BM

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,224
5,058
Bendekiler 23 yıl rafta durmuş taranmadan önce. 5-6 ayın lafı olmaz. Döndüğünüzde isterseniz haberleşiriz...
Tabi ki, neden olmasın.. Böylece dergileri kalıcı hale getirmiş oluruz..

Bu arada Internet'te bir tarama yaparsanız, ilk dört sayının (geçenlerde kaç sayı sürmüş olduğunu kontrol etmeye çalışırken o sayfaya denk geldim yine, kısa/hızlı bir araştırmamda) taramasını yapıp, Internet'te paylaşılmış olduğunu göreceksiniz. Sonra devam etmediler. Bulmak isteyebilirsiniz...

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,224
5,058
Şu siteydi. Ama linkler ölmüş. Yöneticileri aktifse belki linkleri yenileyebilirler, ya da Internet'te başka yerlere de konmuş olabilir.