Franz -Fortuna Integral - [Isp.] Bir Korsan Hikayesi

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,439
smiley.jpg

KORSANLARI SEVERIZ .... Guzel cizgilerle resmedilen bir korsan hikayesi ... Iki bolum bir arada , tam 100 sayfa [64.6 mB.] tekmili birden .... Ahh bir de tercume edebilsek ! ....
animflag.gif

Not : + 18 oldugunu belirterek uyaririm ... Bizim yaslarda olmanin iyi tarafi +7 ; +13 vede +18 hepsi bize uyuyor. [ HATTA TOPLAMLARI BILE ....:D ]
thumbcolourbox6725261.jpg

:wbtr::wbtr::wbtr:
00ausu.jpg

38dvd.jpg

50xgx.jpg

93eje.jpg

LINK :

imagesnen.jpg

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
97
170
denizci
Üstadım, bu model gemilerden ben de yapıyorum :19:, Dylan Dog abime özenmedim :D, o bana özendi işte :d, ellerine sağlık üstadım :)

Korsan fındıkfındık :40:

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,439
Model gemı

[sıze="3"]üstadım, bu model gemilerden ben de yapıyorum :19:, dylan dog abime özenmedim :d, o bana özendi işte :d, ellerine sağlık üstadım :)

korsan fındıkfındık :40:[/sıze]

bende merak sardım hatta Dalaman'a model gemı-ucak bayılıgı bıle aldım ... Yakında uretıme gececegız. :)

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Ta seneler önce Kadıköy Bahariye Caddesinde Kadıköy Sinemasının olduğu pasajda demonte maketler satan bir oyuncakçı vardı. Oradan kutu kutu maketler alıp yaptığımı hatırlıyorum, uçaklar, Uzay 1999 ay aracı. Zaten yaşı 40 ve üstü olanlar hatırlar bir aralar maket yapmak epey popülerdi, bir-iki tane de ünlü marka vardı Türkiye'ye gelen.
Yaptığım tüm maketler yıllar içinde evden eve taşınırken filan atıldı gitti. Bazıları bayağı ince iş istiyordu, aylar sürüyordu yapması, boyaması filan. En büyük işim ise bir korsan gemisi olmuştu. Bir seneye yakın sürmüştü bitirmem. Şu anda elimde 10 sene kadar önce almış olduğum Titanik gemi maketi var, yalnız o maketlerden farklı kitap şeklinde, her sayfasını kesip, yapıştırarak oluşturmak gerekiyor, çok detaylı ve büyük olduğundan ve gözümde büyüdüğünden hiç başlayamadım, öyle bana bakıyor, kitaplığın bir rafında...