El Reino Salvaje de Conan 1-40

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
448
EGE
El Reino Salvaje de Conan

Koleksiyon: Conan'ın Vahşi Krallık
Format: CBR, 48 sayfa
Süre: 40 sayı
Yazar: Roy Thomas, Doug Moench John Buscema, Ernie Chan,
Marc Silvestri, İsa Cano, Rafa Lopez, Mike Docherty ....

c-1.jpg

c-2.jpg

c-3.jpg

c-4.jpg

c-5.jpg

c-6.jpg

c-7.jpg

c-8.jpg

c-9.jpg

c-10.jpg

c-11.jpg

c-12.jpg

c-13.jpg

c-14.jpg

GOOGLE TRANSLATE ÇEVİRİ

Conan hayatının son aşaması Aquilonia onun saltanatı, oğlu Conn, karısı Zenobia ve tehditlerle fala ve talihsizlikler Kimmer geçmiş müttefikleri doğan, burada anlatılır.

Vahşi Conan değil, sadece Aquilonia Kralı (efsanevi Roy Thomas ve John Buscema tarafından) rolüyle de düzenli bir şekilde Conan'ın maceralarını sunan bütün siyah ve beyaz dergisinin krallık, ancak görüşü güçleniyor Roy Thomas kendi, bu baskı (İsa Merino, İsa Saiz ve Fernando Blanco gibi yetenekleri ile), e-posta bölümüne (unutulmayan Manuel Barrero için), hikayeler barbar (genç yazarlar için) ve özellikle en iyi maceralar için özel olarak yapılmış kapsamaktadır genç İspanyol yetenek tarafından kahramanca Fantasy.

Dil : iSPANYOLCA
BOYUT: 20-40 MB arası
renk :siyah -beyaz
tarama kalitesi : iyi​

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,919
ingilizce conanları okuyamıyorum diye stress yapıp duruyordum, birde onlara ispanyolcaları eklendi, tam oldu. emeğe teşekkür . keşke biraz daha geç girseydim forma bunları görmeseydim.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Şu kapaklara bakın hele. hepsi birbirinden güzel. ama gel görki İspanyolca. Anca çizimlere bakarım :) Paylaşımın için teşekkürler.

Son düzenleme: