Cocux.com | Oyun Sitesi

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Değerli üstadlar yavaştan yavaştan uğraştığımız flash oyun sitemiz sonunda büyük ölçüde tamamlanmıştır. Çocuklarınız, kardeşleriniz, yeğenleriniz hatta kendiniz bile oynayacak birşeyler bulabilirsiniz :) İsim itibariyle daha çok çocuklara güzel bir ortam oluşturalım istedik. İnceler ve görüş-önerilerinizi belirtirseniz, eksikleri kapatmamıza yardım ederseniz seviniriz. Yavaş yavaş da içini doldurmaya çalışıyoruz. Umarız beğenilir :)

jackmaldow

banned
1 Haz 2009
47
62
Güzel bir site olmuş ama yan tarfataki kategorilerin fontu biraz daha düz olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Daha iyi bir font bulunduğunda düzenleme yapılabilir. Şöyle çocuklarında sevebileceği bir font arıyorum kaç zamandır. Bulduğumuzda değiştirebiliriz. Yorumunuz için teşekkürler.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,999
Oldukça hoş bir site olmuş.Hatta masa üstüne çocuklar için kısa yol bile attım.Ellerinize sağlık. Nacizane bir tavsiye olarak bence yazı fontunu değiştirin derim.
Sağlıcakla kalın.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Fontu değiştirmek farz oldu bize anlaşılan :) En kısa zamanda düzeltelim orayı. Yorumlarınız için teşekkürler.

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,095
Teknik olarak yapılabilir mi bilmem ama rekorlar kısmı olsa çok iyi olurdu. O kadar uğraşıp rekor kırıyoruz ama adımızı yazamıyoruz :)

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Menü için düzenleme yapıldı şimdilik. Ancak rekorlar kısmı için henüz benim teknik alt yapım yetmiyor sistemde de mavcut değil maalesef :)

jackmaldow

banned
1 Haz 2009
47
62
Rekorlar olsa çok iyi olur ve kongragate.com tarzı oyunda belirli dereceleri geçtikçe hesabmıza paun kazandırıp level atlatma gibi bir sistem olsa ve bunu Türkçe yapsanız çok başarı yakalar.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,534
Gayet güzel.Ama ben helikopter ve motor oyunlarını bulamadım.Benim çocuklar başka oyun oynamaz.Ayrıca boyama türü sayfalarda yüklersen sevinirim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,858
Kasımpaşa
Hayırlı olsun.
Siteye kendi adımla kaydoldum.
Ancak kızım oynayacak.
Hatta sabah "baba, çizgi diyarı 2'yi açta öyle git" diyordu.
Diğer oyun sitelerinde araya mikrop filan girer diye korkuyordum.
Bu iyi oldu.
Umarım kızımda hoşlanır.
Bu sıralar daha çok fireman 2 adlı oyunu oynuyor.
Bzim sitede var mı bilmiyorum.
Umarım senin içinde iyi olur.
Saygılarımla.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Teşekkürler üstadım yorumunuz için. Bende yeğenimden esinlenerek winx,kayu,sonic oyunları vs eklemeye devam ediyorum.Fireman 2 de birazdan eklenecek :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,545
28,671
İzmir
Teşekkürler üstadım yorumunuz için. Bende yeğenimden esinlenerek winx,kayu,sonic oyunları vs eklemeye devam ediyorum.Fireman 2 de birazdan eklenecek :)

Siteye girip baktım. Oldukça hoş görünüyor.
Lakin ne oynayacak cocuğum var, ne de o yaşta yeğenim.
Şimdilik reklamını yapamıyorum ama, küçük yeğenim bilgisayarın başına geçecek kadar büyüdüğünce İnşallah o oynar.
Çalışmalarında başarılar diler, selam ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,858
Kasımpaşa
Akşam eve girdiğimde kızım
-kendisi 8 yaşındadır, yarıyıl tatili bu nedenle daha çok vakti var-
bağırarak yanıma geldi, baba fireman3'ü buldum dedi sevinçle..
Teşekkürler Tsubasa..
Dahada güzelleşir umarım siten.
Sevgilerimle..

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,229
Güzel olmuş, ben kaçış oyunları severim, ara sıra kafa dağıtmak için iyi oluyor, sitede arabadan kaçış buldum, zorladı biraz ama çözdüm, şifreyi bulmak en zoruydu, daha fazlasını beklerim, bir de kart oyunları çok dinlendirir, sitede göremedim yoksa ayrı bir kategori bile açılabilir, tabi bu benim fikrim, hani adı cocuk diye sakıncalı bulunabilir çocuklar için, ama zaten bu site büyük çocuklar için değil mi:)
Küçük bir öneri, reklam butonunu tıkladığımda aynı pencerede açılıyor, siteden çıkmış oluyorum, ayrı pencerede açılsa siteden çıkmadan destek olurduk, daha iyi değil mi?

Son düzenleme:

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Kaçış oyunları vardı odadan kaçış vs.. Yeni sisteme henüz eklenmedi sanırım en kısa sürede ekleriz diye düşünüyorum