Cimbom'u tebrik ederim

12 Şub 2010
15,006
544,091
Maç bitiminden bir kaç dakika sonra GS li küçük oğlum ziyarete geldi. Önce onu tebrik ettim.

Sonuç itibariyle en uygun zamanda geldi GS nin bu galibiyeti.

Şampiyonlukta iddiası kalmadığı için civardaki toplu izlenen mekanlardan dağılan taraftarlar ortalığı ayağa kaldırmadılar.

Yenilen taraf olduğu için Fenerli taraftarlar sessizce dağıldılar.

Şampiyonluk neredeyse çantada keklik olduğu için Fenerin yenilmesine üzülmedim, kalbim zarar görmeden atlattım. Maçı zaten izleyecek kalbe sahip değilim. Maçı izleyelim diye dünden davet eden arkadaşlarımı atlatmıştım bu nedenle.

Seçimin gürültüsü yetmişti, bir de taraftarların şamatası eksik olsundu:)

Sevgili savok'un yenilgi sonrası halini görmek istemiyordum.

Hasılı kelam doğru zamanda en doğru netice hasıl oldu:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,925
İstanbul
Başka zaman olsa bu maçı vermezdik diyorsun yani, abi. :)

Bir dönemin sıkı Galatasaraylısı olan ben de bu akşam itibariyle futboldan ne kadar koptuğumu tescillemiş oldum. Kutlukhan Perken'in imza günü etkinliğinin çıkışında iki kadim dostumla bir şeyler atıştırdık ve dostlardan birinin ısrarı sonucu Kadıköy'deki mekanlardan birinde maçı izledik. Yanlış olmasın, herhalde on yıl sonra ilk kez dışarıda bir mekanda bir maç izledim. Hiçbir şey anlamadım, hiç zevk almadım. Dedim ki kendime:

a) Epeyce yaşlandın
b) Oynanan futbol, futbol değil endişe etme
c) Memleket o halde ki kolay kolay hiçbir şeyden zevk alman mümkün değil.

c seçeneği tam doğru değil. Maç bitimi koşarak kendimi buraya attığıma göre hâlâ zevk alınabilecek bir şey var benim için.

Dünyanın en centilmen Fenerbahçelisi de sensin, abi bu arada. :) Şampiyonluğunuz kutlu olsun.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,948
23,834
Kıbrıs
Bir Galatasaraylı olarak önce yolun açık,şampiyonluğun kutlu olsun Fenerbahçe diyorum.
Bu saatten sonra hiç bir takım ahtapot bile olsa Fenerbahçe'ye yetişemez.Ha bu galibiyet
moral açısından Galatasaray'a çok iyi geldi.Bu rüzgarla inşallah Federasyon Kupası'nda
Bursaspor'u eleriz.İkincilik de Şampiyonlar Ligi için önemli.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,606
35,132
İstanbul
Aslında bu kadar olumsuzluğa rağmen takımımdan fark beklediğim bir maçtı; ne de olsa derbilerde genelde favoriler kaybederdi.. Evet!.. Favori olan taraf kaybetti ama alınan sonuç ve de ortaya konan oyun beni bir Galatasaray taraftarı olarak hiç tatmin etmedi.. Gene de tebrikler Aslanlarım!!..