Catwoman #8 #9 The New 52 - Türkçe

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
file

file

Catwoman (Kedikadın) #8 (2012) The New 52

Türkçe Çeviri - Balonlama: gvngngr (Güven Güngör)

Tarayan: Zone-Empire
Yazar: Judd Winick
Çizer: Adriana Melo - Mariah Benes

Yola birlikte devam eden Catwoman ve Spark gizemli bir düşmanla karşı karşıya gelecek ama bu sayıda içimizi kıpır kıpır eden en önemli şey, Gotham şehrinin en eski ve en aşina olduğumuz suçlularından biriyle yollarımızın kesişeceğinin sinyalleri. Daha da ilginci ise, yolu kesişen tek grup bizimkiler değil.

file

file

Catwoman (Kedikadın) #9 (2012) The New 52

Türkçe Çeviri - Balonlama: gvngngr (Güven Güngör)

Tarayan: Zone-Empire
Yazar: Judd Winick
Çizer: Guillem March

Gotham şehrinde kökleri Catwoman'dan ve bütün kahramanlardan çok daha eskiye dayanan gizli bir güç uyanıyor ve kahramanımızla hedefleri çakışıyor. Olacakları tahmin etmek güç değil.​

Önceki Sayılar:
Catwoman #6 #7 Türkçe
Catwoman #5 Türkçe
Catwoman #4 Türkçe
Catwoman #3 Türkçe
Catwoman #2 Türkçe #1

Arkadaşlar önümüzdeki bir hafta ne internetim olacak, ne de vaktim. Sonra tekrar geri dönmeyi umuyorum. Sağlıcakla kalın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Gelmiş! Hemde iki sayı birden!
Teşekkür yeter mi bilmiyorum ki :D

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,892
İstanbul
Sevgili Güven'in hârika balonlamasıyla hazırladığı Catwomanları okumak büyük keyif. Bu keyif bir kez daha iki sayıyla beraber emrimize amade. Epeyce şanslıyız, değil mi?

Teşekkürler, sevgili Güven.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,655
İzmir
Teşekkürler sevgili Güven,
Çok başarılı işler çıkartıyorsun.
Kedi'nin yeni sayılarını zevkle okudum.

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
Dikkat, spoiler içerir.

Sizce de 8. sayı biraz zayıf kalmamış mı? Aksiyonu tatmin edici değil, düşmanın kimliği havada kalıyor ve konuşmalara ağırlık verilmiş. Fragman niteliğindeki son iki üç sayfası en çok heyecanlandığım yerdi belki de.

9. sayı da yine bir 5. sayı gibi değil tabi ama fena da değil. En çok da Penguen'in şemsiyesiyle yaptığı o çıkış kayda değerdi benim için :cool: